Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhetnek olyan emberek,...

Létezhetnek olyan emberek, akikkel amúgy semmi gond nincs, mégis nagyon ritkán mozdulnak ki otthonról (sehova se járnak), csak elvannak magukban?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jelen.
2015. júl. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
szintén jelen
2015. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle ember létezik, tehát ilyen is.
2015. júl. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Nincsenek barátaim, egyedül pedig nincs sok kedvem elmenni sehova.
2015. júl. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezek. Ha megyek valahova, annak általában célja van pl bevásárlás, tájékozódás, meló, stb. Csak úgy nem tengek lengek erre arra, mert nem tudok mit kezdeni magammal.


Bulizni nem járok, nem az én világom, ismerősi köröm sincs, aki hív... de ha hívna akkor se mennék, mert mint mondtam ez engem nem érdekel.

2015. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én ilyen vagyok, azt nem állítom hogy velem nincs semmi gond, mert vannak hibáim, időnként kimozdulok, de többnyire jól elvagyok itthon, inkább kockulok: olvasok, zenét hallgatok, videókat nézek..

Konditerem nem nagyon számít kimozdulásnak, az nem kirándulás, buli meg ilyesmi, gondolom azt ne számoljam bele.

Igazából igaz hogy nincs gond velem, tök jól állok hozzá az emberekhez is, rendesen, kivéve ha szemétkedik velem.

2015. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vannak barátaim, csak az ő unszolásukra megyek valahová, de elég ritkásan. Bulizás nem vonz, szeretek otthon lenni. Leginkább én is kockulok, videókat nézek, alkotok. Online viszont elég sokat beszélek a barátaimmal, csak a kimenéssel vannak problémáim.
2015. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ezt úgy érted,hogy dolgozni sem járnak?
2015. júl. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vannak, mostanában én is ilyen vagyok, mivel nemrég költöztem Pestre és a suli mellett nem nagyon volt időm barátkozni, szóval mostanában melózok néhány órát naponta aztán meg otthon vagyok.
2015. júl. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!