Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lenne a véleményetek rólam...

Mi lenne a véleményetek rólam első látásra?

Figyelt kérdés

17éves vagyok

Hegyes műköröm,műszempilla 14mm es,fenékigérő hajhosszabbítás,platina szőkére festve,szolis bőr(mérsékelten!!!!!!!)rózsaszín ruha tetőtöl talpig. Tűsarok


Na ez egy hétköznapi...suliba menő kinézetem.


Kérdések

Szívesen ismerkednétek velem?..ha igen/nem miert??!!

Első benyomásod mi lenne rólam?


2015. aug. 18. 13:29
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen lánnyal senki az ég világon nem akarna ismerkedni, gondolom, tudod hogy miért.
2015. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
100%

Első benyomás: Menj any*dba.

Nem: Mert h*lye kis plázap***csa vagy és idegesítenek az ilyen nyom*rék életképtelen emberek.

2015. aug. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
100%
egy k**va r**anc vagy. Én magasról leszarnálak. Ilyennel senki sem akar ismerkedni, csak aki d*gni akar.
2015. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
100%
Első benyomás, első látásra...kép nélkül. Gratulálok:D
2015. aug. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:

Az ilyen emberről azt gondolom,hogy nem lehet túlságosan egyedi személyiség, mert olyan emberek divatját majmolja, akiknek csak a külső számít. Ha valami ennyire kínosan követi az aktuális divatot és ennyire azt akarja mutatni,hogy ő milyen csinos, azzal valami nincs rendben belül.


Arról nem is beszélve,hogy ezek a felesleges kacatok, mint a műszempilla, meg a műköröm, szintén arra engednek következtetni,hogy ez a lány nincs mással elfoglalva, hiszen ha lenne valódi hobbija, akkor ezektől nem tudná csinálni. A fiúk nem erre gerjednek, ha mégis, biztos,hogy nem hosszú távon.


Szerintem inkább válassz saját stílust, amúgy is nagyon fiatal vagy még. Az iskolában pedig tanulni kellene, nem piperkőcködni, de nyilván a te dolgod.


Ja, és nem ismerkednék veled, pont a fent említett dolgok miatt.

2015. aug. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az....

3 ev es 2honapos kapcsolatom van :) soha se csaltam meg a baráto es nemis fogom !


Fogadok ezeket a kommenteket tobbségébe olyan lany írta aki ilyen silány..olcso...kinai vagy turis tuhát hord

És eszi az írigység ha olyan lányokat lát aki ad magára mert megteheti (:

....a kis nyomorult életetek....

2015. aug. 18. 13:40
 7/58 anonim ***** válasza:
.de mi van akkor ,ha turis ruhát hordanak? Hát te fogsz előbb meghalni, le merem fogadni. A szegény ember az túlélő, te pedig egy selejt. Ennyi.
2015. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:
Akkor igen sokan akarnak "selejt" lenni...ha nemis ezek miatt de akkor a pénz miatt tuti :D
2015. aug. 18. 13:43
 9/58 anonim ***** válasza:
Adsz magadra? Majd meglátjuk 40 évesen hogy fogsz kinézni, barátom. A smink tönkre teszi az arcod, hajpótlás nélkül kopasz vagy, az sem tart örökké, leborotválod a szemöldököd, hogy aztán visszarajzold, gumidarabokat tömködtetsz, hogy nagyobb melleid legyenek, azért gondolj már magadba kicsikét, hogy ki fog tovább élni. Szánalmas életed neked van, és ez nem törődés, amit ide leírtál, hanem beteges mánia. Beteg vagy, menj pszichiátriára, vagy vegyél fel egy egyedi stílust te megkeseredett emberutánzat.
2015. aug. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:

A turiban vett ruháim 5x több időt bírnak ki, mint a plázában vett ruhák :D

Lerí rólad, hogy micsoda egy sznob vagy.

2015. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!