Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyiknek szűlnél gyermeket?

Melyiknek szűlnél gyermeket?

Figyelt kérdés

- Valakinek akível 5 éve együtt vagy és elvagytok,azért veszekedések vannak viszont soha nem voltál szerelmes belé.

-Vagy keresnél egy olyat akibe szerelmes leszel?


2015. szept. 7. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon akarnekmindenaron most, akkor magamnak.


Az uj szerelem megtalalsa eltarthat evekig ( ha raerek, akkor azzal), meg vele is vege lehet hamar...

2015. szept. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Voltak olyan kapcsolatok a környezetemben, ahol a résztvevők "jól elvoltak", és amikor megszületett a gyerek, igazából csak az tartotta őket össze. Nem volt jó végük.

Ha nincs igényed hatalmas lángoló szerelemre, és eléggé elkötelezettek vagytok egymás irányában (ld. még házasság), akkor az első eset is vállalható, de ha nem, akkor az csak lelkileg sérült, széthullott családot fog eredményezni.

2015. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány éves vagyok.

Szerintem gondold végig, hogy pontosan milyen a kapcsolatod a jelenlegi pároddal. Az elvagyunk lehet jó is meg rossz is.

Én is voltam úgy, hogy valami izgalomra vágytam, újdonságra. Nyitott szemmel jártam, figyeltem milyen férfiak vannak a környezetemben, akik szabadok és próbálkoztak is nálam. Rájöttem, hogy a párom ezerszer jobb mindegyiknél. A vágy, izgalom meg újra és újra megújítható. Csak akarni kell. Minden kapcsolatban vannak hullámvölgyek. Az neked kell tudni, hogy ez egy hullámvölgy és szeretnéd-e, hogy jobb legyen. Vagy már nem is akarod egyáltalán.

2015. szept. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eleve ott kezdődik, hogy ép ember nincs együtt olyannal, akibe nem volt soha szerelmes. Sőt, jobb esetben ez egy párkapcsolat alapfeltétele.
2015. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!