Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mivel motiváljátok magatokat,...

Mivel motiváljátok magatokat, hogy elérjétek a céljaitokat?

Figyelt kérdés
Az élet bármely területére gondolok.

2015. szept. 14. 17:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Engem motivál az, hogy minden reggel más miatt kel felkelni és időre beérni a melóhelyre, akkor is ha beteg vagyok, akkor is ha nem aludtam ki magam. Ennél jobb motivációt ki se tudnék találni!
2015. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hogy lassan 30 leszek es meg egy csomo megvalositando tervem van. Persze utana is. :D
2015. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a szeretettel!
2015. szept. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Azzal, hogy a tetteimmel örömet szerzek és folyamatosan emlékeztetem magam arra , hogy a céljaimat miért is tűztem ki magam elé .
2015. szept. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
A célommal/céljaimmal. Úgy vélem egy fontosabb cél már alapvetően elég motivációt ad, még ha hosszú időbe telik elérni is.
2015. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Minden nap mikor felkelek Tudom, hogy egy jó dolog vár rám, a lefekvés.

" Al Bundy "

2015. szept. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem az "motivál", hogy ez nekem fog kelleni!

Igaz hogy még nem tudom mit akarok elérni az életbe!

De most angolul is elkezdtem tanulni online, minden féle oldalakra járok és olvasgatok, tanulgatok! Tudom hogy ezt előbb vagy utobb meg kell tanuljam és most van időm tanulni, mivel még diák vagyok, és a suli mellet rengeteg időm van!

Képzeld mikor tavaly augusztus végén vettem meg Cs:go-t és 1600+ órát játszottam vele :D

De 1 hónapja azt mondtam hogy jobbra is fordíthatom az időmet, és megváltam tőle! Azóta tanulok, és amit szüleim mondanak nyugodtan, szépen megtudom csinálni!


Ha valamit elakarsz érni, akkor azért tenni kell. Elég hosszú az élet hogy kitudd harcolni magadnak, ugy hogy csak nyugodtan! :)

2015. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi különössel, csak az hajt, hogy a (bármilyen) feladat meg legyen oldva és letudjam végre az életet.
2015. szept. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2015. dec. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!