Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jön a dislike gomb a like...

Jön a dislike gomb a like mellé a fácsén. Ez hogy fog kinézni a gyakorlatban? Adott celeb neve mellett eddig volt 1000 like, most lesz 1000 like + 3000 dislike?

Figyelt kérdés

Ugye a fácse vezetői azt a kamut nyomják hogy a dislike nem „nemtetszést” jelent majd, szóval nem a like ellentéte lesz, hanem egyfajta „szomorúság-elismerés” mint amikor valaki egy temetésről szóló hírt lájkol.

Na de tudjuk hogy ez csont kamu. A dislike ha jön, a like ellentéte lesz és kész. Hiába pofáznak odafentről akármit úgyis az lesz a jelentése amit a mezei user akar neki.

Tiszta sor: ha tetszik X ember hír kép stb like, ha nem tetszik dislike.


Na most a kérdésem: hogyan fog kinézni X híresség celeb vagy akár cég esemény oldala majd ezek után? Hiszen az olyan retkeket akiket sokkal többen utálnak (celebeket politikusokat) mint kedvelnek most majd dislike-olhatnak, eddig nem tehették. Ha én eddig utáltam egy celebet nem fejezhettem ki, hiszen like nem jó, dislike meg nincs. De most majd lesz.


ÉS akkor mi lesz? Mit fog kamuzni majd X retek celeb vagy suttyó politikus amikor ott lesz feketén fehéren hogy 1000 like és 3000 dislike-vagyis 3x annyian utálnak mint kedvelnek?

Mit fog majd mondani amikor a napnál világosabban kiderül majd hogy utálják mint a szart?


2015. szept. 25. 11:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
pofakönyv
2015. szept. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"ÉS akkor mi lesz? Mit fog kamuzni majd X retek celeb vagy suttyó politikus amikor ott lesz feketén fehéren hogy 1000 like és 3000 dislike-vagyis 3x annyian utálnak mint kedvelnek? "


Szerintem azt fogja mondani, amit én is gondolok:aki egy ismert embert dislike-ol (nem a halálhírét vagy autóbalesetét, hanem csak általában), akkor az az illető olyasvalaki, aki direkt keresi azt, ami rossz. Én sosem dislike-olnék olyat, ami nem tetszik. Youtube-on se teszem sose. Mondjuk nem is like-olok youtube-on, de főleg nem dislike-olok. Ki kérdezte? És amúgy a YT-on is mi van? Semmi. Szerinted valaha is változott valamit mondjuk a zeneipar azért, mert 20.000-en a lefelé gombot nyomták YT-on? Semmi se történt. És én is azt gondolom, akármelyik celeb fogja ezt nyilatkozni, hogy aki csak azért keresi fel más oldalát, hogy dislike-olja, az idi--ta. Mert mi másért keresné fel? Nyilván azokét felkeresi, akiket szeret, de minek megy oda, ahol nem szereti az illetőt? A YT-on lehet azt mondani, hogy azért ment, hogy meghallgassa, és megtudja, hogy tetszik-e neki. De a FB-on nem lehet erre hivatkozni. Én se szeretem a mai tinicelebeket, meg igénytelen popdalokat pl., de nem megyek oda, hogy dislike-oljam, amúgy is ki kérdezte?

És nem csak az ostoba celebeket utálják. Én pl. ki nem állhatom a Depeche Mode zenéjét. De hányásrohamot kapok a Tankcsapdától is, pedig rocker vagyok. A buta celeb erre is hivatkozhat: a nagyok is kapnak dislike-ot. Mert én elismerem a Depeche Mode tehetségét, de ettől még hülyét kapok, ha végig kell hallgatnom egy dalukat. Más meg azt nem szereti, amit én. A legjobbakat is utálja valaki. Még Freddie Mercuryt is utálja valaki. Például a tesóm.


Szerintem ijesztőbb a kérdés a magánesetekben. Magánszemélyeket is lehet majd dislike-olni? Nem vagyok ebben a kérdésben tájékozott, de ha igen, akkor az szerintem öngól lesz a FB-tól, hiszen ki használna olyan programot, ahol dislike-olhatják őt? Na meg nem is illene.

2015. szept. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!