Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van lelkifurdalásom...

Miért van lelkifurdalásom minden vásárláskor?

Figyelt kérdés

Nem költök sokat, csak azt veszek, amire úgy érzem, szükségem van. Ruhákat ha tönkremegy, kozmetikumot ha elfogy.

Sajnos kozmetikumok terén kicsit márkasznob vagyok, felsö-középkategóriában szoktam válogatni (pl Isadora, Artdeco). Mivel alig sminkelek (BB krèm, korrektor, szájfény, szempillaspirál), és mindenböl egyszerre csak egy darabom van, simán kiadok 3-4 ezret egy szájfényre pl.

Ma 6 ezer ment el ilyesmire, és utána mèg terveztem még egy pulcsit, de már olyan lelkifurdalásom volt, hogy most folyt ki a kezeim közül egy kisebb vagyon, hogy inkább otthagytam.



Miért van lelkifurdalásom, ha csak azt veszem, amire szükségem van?


21l


2015. szept. 25. 18:20
 1/1 anonim ***** válasza:
80%
Mert valószínűleg nincs is rá szükséged. Csak az hiszed, hogy van. Ha valóban szükséged lenne rá nem lenne lelkiismeret furdalásod.
2015. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!