Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy lány aki nagyon...

Van egy lány aki nagyon kedves és szép, törékeny. Nem vagyok szerelmes de nagyon szimpatikus, szeretnék kedveskedni neki. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 07:13
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Hát, ha törékeny, vascsővel ne püfföld.

Képzeld el, ugyanúgy kell neki kedveskedni, mint más embereknek. Az már egy más kérdés, hogy van nekem egy olyan tippem, hogy a "nem vagyok szerelmes" csak egy öngyőzködő állapot, amit hamarosan fel fogsz adni úgyis. Kivéve, ha az illető másvalaki csaja, aki vagy jó barátod, vagy veszélyesen nagydarab.

2015. szept. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy te nem tudod a kettőt elválasztani de én igen. Van pár ilyen ismerősöm akikért tudtam is tenni mégsem lettem szerelmes. De az illető nem kifejezett ismerős emiatt vagyok tanácstalan. Talán te azt gondolod saját tapasztalatból hogy ez önámítás de én nem, mert szét tudom a szimpátiát illetve a szerelmet választani
2015. szept. 28. 07:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Most ez így nehéz ,mert ehhez ismerni kéne a lányt hogy mit szeret mivel tudnál a kedvére tenni,így akkor a vörösrozsa kilőve,nem tudom ,ha például szereti a színházat vidd el oda,ez csak példa volt érdeklődj utána mire vágyik.
2015. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!