Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy van az, hogy az emberek...

Hogy van az, hogy az emberek másoknak tudnak tanácsokat adni, biztatni, segíteni rajtuk, míg magukon nem, még akkor sem, ha ugyanolyan problémájuk van?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van 2 visszahúzódó ember, aki nem áll ki magáért. Felesleges 2 idegen emberről beszélni, az egyik én vagyok, a másik pedig egy ismerősöm. Ugyanaz a problémánk, mindketten félénkek, visszahúzódóak vagyunk, és ezen szeretnénk változtatni (ő nem tudja, hogy velem is ez a helyzet). Én remek tanácsokat, bátorításokat tudok neki adni, amik rám is vonatkoznak, azonban valahogy én nem tudom ezeket a tanácsokat megfogadni és változtatni. Tudom mi lenne a megoldás, de nem tudok tenni érte. Mit lehetne tenni?
2015. szept. 28. 19:58
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
mert az "észt osztani" könnyebb, mint cselekedni.
2015. szept. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kívülről könnyebb vizsgálni dolgokat, mint úgy, hogy benne van a slamasztikában valaki.
2015. szept. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!