Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nők miért nézik le és...

A nők miért nézik le és néznek át a melósokon?

Figyelt kérdés
2015. okt. 5. 20:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
72%

nem mindegy, hogy 200e-et viszel haza vagy 600e-et.


Amúgy nem tudom!

2015. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
40%
Mert nekik kitömött zsebű, öltönyös úriemberek kellenek....ami ilyen formában persze nem igaz, de tényleg marhára lenéznek az alapján, hogy mit csinálsz.
2015. okt. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Mert a nők 99%-ának a pénz áll az első helyen. A maradék 1% meg valamilyen okból kifolyólag eltávozik idő előtt az élők sorából.
2015. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%

Pár példa:


24 évesen egyetemistaként megkaptam hogy biztos önállótlan anyuci kedvence vagyok, aki a szüleivel él, csak mert a "kislány" már 22 évesen befejezte a 3 éves "fősulit" és elment mekibe dolgozni....


Ha elmondom hogy építész vagyok, akkor visszakérdeznek hogy "mérnök vagy kőműves???"...Miközben a kettő olyan távol áll egymástól, mint az agysebész az ápolótól, vagy a tábornok a tartalékos katonától...


Vagy hasonló a dolog mikor megemlítettem hogy "építésvezető" vagyok...a lány reakciója hogy "jaaa...magyarul kőműves", és onnantól hiába magyarázza az ember hogy nem...


De randiztam gyárban dolgozó fősulis lánnyal is, azt hinné az ember, hogy aki minimálbért keres, az megbecsüli a pénzt...hát a sajátját azt biztos, de az enyémből mindig a legdrágább helyekre akart beülni...


Gondolom ez is hozzátartozik ahhoz, hogy manapság semmi megbecsültsége nincs a szakmáknak és a kétkezi munkának, mindenkibe azt pumpálják hogy az az ember aki diplomás...és a sok "diplomás" lány is alapból úgy gondolkozik hogy "hát nekem nehogy már melós pasim legyen".


De beszéltem Diákmunka közvetítő lánnyal is, azt hinné az ember, hogy ő mint közvetítő empatikus, és megérti milyen a "munka", ehelyett lenéző modorban ecsetelte hogy ő soha nem végezne gyári munkát, és lenézi (!!!) az oda jelentkezőket...

2015. okt. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%

En nem nezem le oket. Tisztesseges munka.


Sot, mar talalkoztam olyan sraccal, aki huha tipus volt, pedig ketkezi munkas volt.

2015. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
A tisztességes munka sose szégyen ha tisztességesen csináljuk,és ezt a kukásokra is értem!!!!
2015. okt. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

Én szívből gyűlölöm az ilyen "kitanult" (főként irodista pisákat - tiszelet a kivételnek, aki nem inge), akik azt hiszik, hogy ők pottyantották a spanyol viaszt.


A legtöbb intézményben, bankban olyan szinten lenézik az ember többségét, hogy legszívesebben a hajukon fogva tisztítanám fel velük a padlót.


Mégis mit képzelnek magukról ezek a nők? Mi jogon nézik le az olyan embert, aki általában az ő bérét is megtermeli, vagy megélhetését, mert ugye, ha a melós ember nem lenne, akkor mehetne a rákba a kitanult büdös papírjával együtt és a híd alatt száradna ki a lelke, miközben éhenhal.


Én egy tisztességes, kedves, melós embert többre értékelek, mint egy ilyen senkiházi embert.


Természetesen mind a két "réteg" között akad ilyen is-olyan is, de szerintem többnyire elmondható, hogy ezek az emberek nagyon el vannak maguktól szállva és senki nem képes a szemükben megütni a szintjüket...


Hozzáteszem, szükség van az ilyen emberekre is, de azért le lehet szállni a magas lóról.

2015. okt. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Mert a nők ingyenélők többségében, ezért ingyenélő milliomoskat keresnek maguk mellé...
2015. okt. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

Mármint a melósra és a kitanult emberre is egyaránt szükség van.


De attól, hogy tanult, lehetne még emberséges. Úgy értettem.

2015. okt. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%

Baromság ..A milliomos férjjel rendelkező feleségecskék pont a vízszerelővel ,postással csalják a drága urukat :D


Mellesleg gondolkoznátok egy cseppet is, akkor látnátok hogy szinte minden gyárban melózó vagy szakember srácnak van csaja. Másról se beszélnek csak hogy megint felcsíptek egy jó bigét,vagy mennek haza az asszonyhoz aki már várja őket meleg pitával :D Úgyhogy be lehet fejezni a sirámokat mert a tények makacs dolgok.

2015. okt. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!