Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a hobbid? (Kérdésed túl...

Mi a hobbid? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Légyszi olyanokat ne írjatok mint a sorozat nézés, filmnézés, minden más jöhet.
2015. okt. 12. 20:53
1 2
 11/16 Sunshinedoll ***** válasza:
Olvasok, eljárok edzeni, vásárolgatok, eszek (ez nálam simán hobbikategória), néha rajzolok, videójátékozok.
2015. okt. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
sportolás, meccsnézés, sporttal kapcsolatos dologk
2015. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

programozás: papírom is van róla, webfejlesztő végzettség, de mellette otthon hobbiból több dolgot is tanultam/tanulok...

pl játék fejlesztés

az időm nagy részét ez el is viszi, munkahelyen 8.5 óra munka (tanulás, programozás), otthon meg még 0-6 óra naponta (tanulás, webfejlesztés, játék fejlesztés, konzultáció a többi emberrel akikkel együtt dolgozok hobbi szinten)

én élvezem és szeretem csinálni :)


22F

2015. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Xyrot ***** válasza:
Edzőterem,asztalitenisz,horgászás,sakk, (meg elbeszélgetni valakivel :)
2015. okt. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Holland nyelvet tanulok. Imádom a holland kultúrát és nagát az országot is. Szóval kicsit belemélyedtem már a kultúrájuk tanulmányozásába is. Emellett gitározni fogok hobbi szinten.

Meg sportolok.


22/f

2015. okt. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Rajz (tollal, ceruzával vagy digitálisan), zongora, box, parkour, olvasás, írás (történetek, fantáziák), barátnőzés. Sajnos nem érek rá mindre naponta, van, amit csak hetente vagy havonta tudok.

19N

2015. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!