Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan egyformák a nők a...

Olyan egyformák a nők a viselkedés, haj stílus vagy én vagyok a furcsa?

Figyelt kérdés
Akár hova nézek vasalt haj, karót nyelt test tartás szigorú tekintet ,,, jaj de szép vagyok tartás ,,, és árad róluk a beképzelt genyaság ,,,,mintha robotok lennének és csak a hajuk színűk más más,,, énis nő vagyok én bárhol vigyorgok megvakarom az fülemet ha viszket ha nincs kedvem hajat vasalni sima konty szóval nem értem ezeket a lényeket vagy én vagyok lemaradva?? de örülök nem vagyok sorozat gyártmány :D
2015. nov. 16. 19:04
1 2
 1/12 Sunshinedoll ***** válasza:
73%
Örülünk neki, hogy te ilyen kis egyedi hópihe vagy.
2015. nov. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én furcsa módon mindenhol kontyos lányokat látok, legtöbb laza és mosolygós. A vasalt haj már egy ideje nem divat.

Ennyi erővel te is sorozatgyártmány vagy.

2015. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is kilógok a sorból ilyen szempontból, hogy nem játszom a tökéleteset az utcán se sehol.

Simán elnevetem magam, ha eltaknyolok, vagy lábbal segítek a bevásárlókocsinak, hogy helyére tudjam rakni.

2015. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Na jó tudni van olyan aki nem játszik szerepet 3. válaszoló :)

Első válaszoló n vagyok egyedi csak ember hibákkal amit felválalok tuti nem fogom magamra boritani a smink dobozt hogy megfeleljek de te szerintem a sorozat gyártmányokhoz tartozol ;) 2.válaszoló te hol èlsz a Marson ? :D tele az utcák hajdobálos bekèpzelt simára vasalt hajú leányzókkal nyisd ki a csipád :D

2015. nov. 17. 02:14
 5/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Én azért borítom magamra a sminkes dobozt, mert az tetszik. Annyira elegem van a hozzád hasonló istenszindrómás nőkből, akik azt hiszik, különbek, mint a többi mert ők nem szeretik vagy nem csinálják a "tipikus lányos" dolgokat.

Szerinted csak te vagy az egyetlen, aki megvakarja a fülét, ha viszket neki? A végén, még kiderül, hogy szarni is csak te szoktál. Szerintem nyugodtan levetheted ezt a fellengzős, másokat lenézős stílust, mert semmivel nem vagy különb másoknál azért, mert nem szereted azokat a dolgokat, mint a többség.

A tény, hogy külön kérdést kellett kiírnod mások pocskondiázására és saját magad fényezésére eléggé jelzi, hogy talán mégsem vagy annyira magabiztos magadban. Ha az lennél, nem éreznéd szükségét a külső megerősítésnek. Csak nehogy besavanyodott, kócos hajú 40-es legyél :)

2015. nov. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Na figyi utolsó válaszoló nem vagyok elöször is 40 es :D és kocós sem :D magabiztos nő vagyok főleg hogy párom szerint gyönyörű és természetes vagyok nem sablon prosti mint egyesek ;) :D elég szánalmas lehet az életed ha itt figyelgeted a válaszomat :D Te csak figyeld a trendet a divatot én meg addig élek helyeted is ..énis szoktam sminkelni szájfény szempilla spirál ennyi :) de nem alapozó 10kg púder hogy mikor felébred valaki melleted megijed elmenekül :D :D
2015. nov. 17. 15:16
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak ez a két véglet van?


Az a baj, hogy most azért szólsz le embereket, mert valami tetszik nekik. Ez mindig negatívum.


Az, hogy egy férfi jóváhagyott, nem jelent semmit. Hogy te a szájfényt szereted, nem jelent semmit. Ezek nem értékek, ezek dolgok, amiket szeretsz.


Ha X-nek a rockzene jön be, Y-nak meg a klasszikus, egyik sem jobb vagy rosszabb, csak így vannak összerakva.


Ha a sima konty jönne divatba, és mindenki azt hordaná, mit tennél?

2015. nov. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
jaj de okos vagy utolsó komment ,,üllj le 1 es :D
2015. nov. 19. 09:31
 9/12 anonim ***** válasza:
De igazán vitatkozhatnál, elmondhatnád, mit gondolsz máshogy. Nem ezért írtad ki a kérdést?
2015. nov. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Okos enged hát lám lám szamár szenved :D
2015. nov. 19. 15:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!