Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan akit...

Van köztetek olyan akit gyerekkorában gyógyszerezni kartak Hiperaktivitás miatt de nem szedte ennek ellenére sem? Én ilyen voltam. ésa mai napig még hiperaktív vagyok pedig 16 már elmúltam :D

Figyelt kérdés

napi szinten futok, fekvőtámaszokat nyomkodok, valamim folyton mozog, egyszerre amikor netezek akár 5-6 féle dolgot is csinálok nagyon gyorsan, pl zenéthallgatok olvasok, chatelek, programozok, és keresgélek, vagy ide írkálok. soha nem voltam hajlandó gyógyszert beszedni, és BÜSZKE VAGYOK ARRA HOGY MAKACS VOLTAM ÉS MÁR GYEEKKÉNT SZEMBE MERTEM SZÁLLNI A GYÓGYSZERMAFFIÁVAL!!!


:)


2015. dec. 1. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:

És miközben ezt leírtad, ugye kicsaptad a pélót?


Ha nem, akkor nem vagy ember.

2015. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
simááán :D
2015. dec. 1. 17:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk a szüleid részéről is megkérdezném ugyanekkora öröm volt-e felnevelni téged:D

Egyébként ismerem. Most tesitanár.

2015. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát, figyi. ők akartak gyereket :D erre csak ezt tudom mondani. ez van :D am nem rossz a kapcsolatom velük, de olyan semmilyen. elvagyunk.
2015. dec. 1. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg valamiből Guiness rekordot dönteni. Az tuti lefoglalja vmennyire az energiád:)
2015. dec. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!