Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hol és hogyan van lehetőségem...

Hol és hogyan van lehetőségem meleg fiúkkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Én bi vagyok, és higgyétek el, hogy ha választhatnám, akkor inkább normális dolgoknál maradnék és a lányokkal foglalkoznék.. De többször próbálkoztam már és maximum 1-2 hét után olyan szinten megunom a lányokat, hogy utána rágondolni is rosszul esik..


A fiúkkal (sajnos) más a a helyzet.. Viszont ezzel az a probléma, hogy komolyabb kapcsolatra sehol nem találni fiúkat.. Tehát internetes társkeresőn a 90% alkalmit keres, vagy 40 feletti, vagy 300 km-re lakik... Tehát én nem hiszem, hogy nem lenne a közelben korombeli fiú, akinek hasonló elvárásai lennének, mint nekem..

Eljárok szórakozni, satöbbi, de nem közeledek fiúkhoz, mert zsákbamacska, hogy vagy összejön, vagy tönkreteszi a szociális életemet..


Mit tehetnék?

/Ez nem hirdetés, szóval ne írjatok../

16/F


Homofób válaszok nem érdekelnek, de ha neked jó érzés gyűlölködni, akkor nyugodtan, néha egészséges..


2015. dec. 5. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Tele van velük a szexualitás kategória, sőt egy csomó "heteró" is szopni akar abban a kategóriában!
2015. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most akkor mit akarsz? Egyszerre írod, hogy fiúkkal akarsz ismerkedni meg, hogy nem közeledsz fiúkhoz, mert úgyis rosszul sül el. Vagy gondolod az interneten és szórakozóhelyen rosszabbul lehet ismerkedni, mint máshol?
2015. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Közelíts a fiúkhoz! Ha a közeledben van melegbár,akkor menj oda,ott is vannak szingli pasik. Vagy keressgélj a neten,akkár itt is,sokan keresnek itt is pasit.
2015. dec. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!