Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek rólam?

Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok. Külső: kék szem, szőke haj, 175cm magas, az arcom nem csontos sokkal inkább kerek, szemüveges, rövid haj, nem kigyúrt de nem is egy kukac test. Belső, stílus, személyiség: Rock műfajt kedvelem, de meghallgatok mindent. Szeretem az ismeret terjesztő filmeket( pl.: Stewen Hawkinggal kapcsolatosat, vagy a 2. VH-val kapcsolatosat), ill. nézek nagyon sok sorozatot( TWD, Doktor House, Barátok Közt, Agymenők, Mike&Molly). Az öltözködésben nem követem a divatot, azt hordom ami tetszik( sötét, szürke farmer, rövidujjú póló, sötét és fekete pulóver, meg néha r. ujjú ing). Érdekelnek a biciklik, van is egy nekem, heti 20 KM-t is tekerek (nem valami sok). Nem szoktam gépezni SOHA, csak telefont használok. Van 2 tengerimalacom. Kb ennyi, bármi féle véleményt meghallgatok :).

2015. dec. 14. 18:04
 1/3 anonim válasza:
Dani nem te vagy?
2015. dec. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Külső így elmondásra (!) nem jön be.

Zenei, és öltözködési stílusod tetszik. Meg az is, hogy szereted az ismeretterjesztő filmeket. TWD és a Doktor House rendben van, a többi nem igazán.

Minden más semleges.

2015. dec. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok Dani :D.
2015. dec. 14. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!