Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Nektek mi a véleményet...

Lányok! Nektek mi a véleményetek egy ilyen fiúról? Milyen kapcsolatot tudnátok elképzelni vele (hosszú- vagy rövidtávú, semmilyen)?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, technikusnak tanulok, és ez az utolsó évem a suliban. Mindig jó tanuló voltam, de közel sem nevezném magam strébernek, főleg az utolsó két évet tekintve. Egyetemre nem igazán szeretnék menni, mivel egyrészt drága, másrészt nem hiszem, hogy tudnám teljesíteni az irreálisan magas követelményeket, plusz tanulni sem igazán szeretek már, így minél előbb le akarom zárni a suli témát. Dolgozni nagyon szeretek, és szinte bármit megcsinálok. Inkább a fizikai munkákat kedvelem. Nem azért, mert a szellemi munkák túl nehezek lennének, hanem azért, mert nem vagyok az a típus, aki képes lenne napi 8 órát üldögélni egy irodában, vagy bárhol. Inkább rohangálok egy nap 12-13 órát, még akkor is, ha nap végére már mozdulni sem bírok. Mindig is érdekeltek a mechanikai dolgok, imádok szerelgetni, barkácsolni. Néha elég lusta vagyok, de ha rám tör valami, akkor nem igazán lehet leállítani. Szeretem a lehetetlennek tűnő, vagy kifejezetten nehéz kihívásokat. Ha valamit a fejembe veszek, akkor van, hogy órákon át csak azzal foglalkozok, és egy percet sem pihenek, amíg nem végzek. Könnyen bele tudok feledkezni egy adott feladatba.


Külsőm: Nem vagyok valami vékony, sőt. Általában azt mondják, hogy tipikus „mackós” testalkatom van, bármit is jelentsen ez. Egyáltalán nem mondanám magam helyesnek, inkább átlagosnak. Rövid barna hajam, és kék szemem van. Kb. 178 cm magas vagyok, és 90 kg. (Többet nem tudok, ha valami még érdekel, kérdezd meg nyugodtan.)


Belsőm: Elég visszahúzódó vagyok, bulizni egyáltalán nem járok. Nincs túl sok barátom, viszont akiket annak tartok, azok közeli barátok. Nem valami gyakran szoktam mosolyogni, sőt, általában elég komoly vagyok. Szeretek új embereket megismerni, barátkozni. Inkább az olyan embereket kedvelem, akikkel jól el lehet beszélgetni, akár komoly témákról is hosszasan. Nem tudom elviselni azt, ha valaki nagyon helytelenül ír/fogalmaz. Jómagam próbálok minél értelmesebben, összeszedettebben megfogalmazni mindent, és a helyesírásra külön odafigyelek. Szinte bármiről tudok beszélni bárkivel. Ha valakivel közeli barátságba kerülök, arra általában odafigyelek. Ezt úgy értem, hogy ha valami gondja van, mindenképpen próbálok neki segíteni, és néha én is beleélem magam a problémába. Nem csak a barátaimnak, hanem bárkinek szeretek segíteni, szívesen meghallgatom az embereke problémáit, és ha tudok, tanácsot is adok. Általában mindenkiben megbízok, és mindenkiről a legjobbat feltételezem. Ha valakit megkedvelek, azt nagyon nehezen tudom elengedni, de ha úgy látom, akkor én magam teszem meg a szükséges lépéseket, és nem várok a másik félre. Egyelőre ennyi lenne, ami ezen kívül még érdekel, azt kérdezd meg!


Elég hosszúra sikeredett ez a leírás, így aki elolvassa az egészet, és válaszol is, annak előre is külön köszönöm!



2016. jan. 7. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy ezek alapján, de nem hiszem, hogy ilyen emberrel el tudnék képzelni kapcsolatot. Ugyanis én elég gyerekes vagyok, nem igazán lehet velem olyan komoly dolgokról beszélgetni. Szóval úgy se lennék neked szimpatikus ^^
2016. jan. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
együnk meg egy technikust
2016. jan. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Köszönöm, de azért én sem mindig vagyok halálosan komoly, ha kell, el tudok hülyéskedni én is. :)
2016. jan. 7. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:

Engem egyedül ez zavar: általában mindenkiben megbízok, és mindenkiről a legjobbat feltételezem.

De ebből lehet, hogy kinősz előbb-utóbb. Egy 20 éves fiúra a lányok többsége eleve nem úgy gondol, mint akiben benne rejlik egy komoly kapcsolat lehetősége.

Mindenesetre a legtöbb 20 éves még sokat változik a következő 10 évben, viselkedésben, felfogásban. Igazából 30 fölött lehet azt mondani valakire, hogy kialakult, érett személyiség.


De nincs különösebb véleményem egy ilyen fiúról, vagyis jelen esetben rólad. Átlagos srác, max. ennyi.

2016. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen, igazából ez engem is zavar, és nem éppen jó tulajdonságként tekintek rá. Változni már így is sokat változtam az elmúlt két évben, de biztos vagyok benne, hogy még fogok is. A komoly kapcsolatról pedig annyit, hogy már most is képes lennék rá, ha megtalálnám a megfelelő lányt.


Köszönöm a válaszodat!

2016. jan. 25. 14:37
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod alapján szimpatikusnak véllek.Összeszedettnek tűnsz és az is látszik,hogy a korod ellenére eléggé tisztában vagy önmagaddal ami még egy plusz pont.

Hogy járnék-e egy ilyen kaliberű sráccal az a kémia függvénye.:)

De valószínűleg te a hosszútávos 3+os kapcs.tipus vagy.Az olyan lányoknak akik éretebbek Te kellesz!

2016. febr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat, és igazad van, inkább a hosszabb távú kapcsolatokat részesítem előnyben.
2016. febr. 2. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!