Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki megtalálja ezt az oldalt,...

Aki megtalálja ezt az oldalt, az miért nem tudja használni az internetet?

Figyelt kérdés
Csomó olyan kérdést látok, hogy olyat kérdeznek, amiket a Google (vagy bármilyen kereső) segítségével is simán megtalálnának (pl. mikor eshet teherbe egy nő, mi a facebook honlapjának a neve, hogyan kell rizst főzni, milyen jogai vannak xy esetben, stb), akiket ezeket a kérdéseket kiírják azok miért nem keresnek eleve rá ezekre dolgokra, mitől könnyebb idejönni erre az oldalra, regisztálni, majd kiírni egy kérdést?
2016. jan. 10. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert a gyakorit sem magától találta, hanem mutatták neki.
2016. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Itt kiírja a kérdést, aztán kényelmesen megvárja a válaszokat. A guglit azért némileg tudni kell használni. Megfelelően beírni a kereséshez a témát. Aztán megnézegetni a felajánlott oldalakat. Hát ez sokkal melósabb dolog egyeseknek.
2016. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem számítógépes kérdésekben könnyebb itt kérdezni, mert még a kérdést sem tudom normálisan feltenni a Googléra, ismerőst megkérdezni, meg már több, mint ciki.

Más is lehet annyira járatlan valamilyen témában, hogy itt kérdez. Van akinek természetesek ezek a kérdések, és készségesen válaszol, mások meg kiakadnak.

Főzés témában vannak olyan kérdések, amitől néha csak pislogok, de készségesen, udvariasan válaszolok.

Könnyen teszem, több mint 60 éves vagyok, főzés a kisujjamban, de a műszaki dolgok kifognak rajtam.

Még egyetlen hülye kérdésemre sem kaptam lekezelő választ, mert az emberek többsége segíteni jön ide. Ilyen egyszerű.

2016. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 opened paradise ***** válasza:
Kérdeznek és utána azt a kérdést is ki fogja dobni a google. Szóval másoknak is segít vele.
2016. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megesik, hogy alapos munkát akarok végezni, és "több fronton egyszerre" próbálok választ tlálni, a felvetésben soroltaknál azért specifikusabb kérdésekre. Ilyenkor a "guglizás", szakhonlapok, tematikus oldalak MELLETT feldobom a kérdést a gyk-n és hasonló kérdezős fórumokon IS.
2016. jan. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!