Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utálom a mai faitalok nagy...

Utálom a mai faitalok nagy részét? Kérdés rövid, leírás hosszú.

Figyelt kérdés

Magamról egy kicsit: Nem öltözködök a mafi divatnak megfeleően, átlagosnak mondanám magamat, nem vagyok bunkó, segítőkész vagyok. Szerencsére van egy nagy baráti társaságom, akik hasonlóak hozzám, tehát nem ezek a ... páwák, meg sorolhatnám. Szóval nem, nem utálok minden embert. Az ihletett a kérdés kiírására, hogy láttam facebookon hogy posztolnak egy szellemileg sérült srácot, aki énekel videóban és rajta röhög a sok ökör, akik mind ugyan úgy néznek ki, legszivesebben ledarálnám őket. Volt már rá példa, hogy egy "menő" szekált az iskolába egy gyengébb fiút mondtam neki hogy mostmár elég, ekkor beszólt valamit én meg falhoz nyomtam, és olyan jó érzés volt ahogy csavartam neki a kezét majdnem addig hogy eltört, és ahogy sírt egyszerűen ez nyugtatott meg, hogy sza..á verhettem a fejét. Persze utána én kaptam a tanároktól, de az már elhihetitek nem érdekelt, a lekiismeretem tiszta. Egyszerűen nem tudom elviselni a világban, hogy bánták a gyengéket, a kiszolgáltottakat, röhögnek mindenkin, nem fogadják el a másik embert. Nektek mi a véleményetek?



A mai faitalok viselkedésére gondolok. Mind ugyan úgy néz ki, mindenki meg akar felelni a másiknak. Ha nem állsz be egy sorba akkor nem lehetsz olyan menő. A mai öltözködést is utálom. Vannak úgymond mai értelembe vett menő ismerőseim, ők nem köcsögök semmi bajom velük de a legtöbb fiatal bunkó. Leszólnak ha másképp áll a hajad, minden lányt csúfolnak, minden emberben a rosszat látják, a gyengét próbálják bántani. Mi tette ilyenné a mai fiatalokat?



2016. jan. 17. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
faitalok mafi :D
2016. jan. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elírtam, bocsi.-
2016. jan. 17. 12:26
 3/6 anonim ***** válasza:
72%

Úgy szint így gondolom. Csak nekem nincs nagy baráti köröm és nem nyomhatok oda egy ribizlit a falhoz (lány suliba járok). Szapulhatnám őket egésznap, csak felesleges energiát fektetni beléjük. Egyszerűen nem értem, hogy hol van ezeknek a sorozat gyártott embereknek az önbecsülésük.

De menjenek a birkák után és egyék a sz.ros füvet.

16/L

2016. jan. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
akkor megnyugtatlak, minden életkorban így lesz, aki kiáll magért, erős, ő elérhet valami, aki meg nem, ő meg lejjebb kerül a társadalmi ranglétrán...
2016. jan. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Sajnos ez a kamaszkor átka...Pár éve, mikor még kisgyerek voltam, akkor olyan nagy szeretet és összetartás volt például az osztályunkban, most viszont már ha valaki egy kicsit más azt kiközösítik, a földbe tiporják. Régebben engem is sokat piszkáltak, mert mindig is jóval visszahúzódóbb voltam mint ők.Ezeket a hülye mai trendeket szintén utálom, mint amilyen az öltözködés és hogy minden csak a pénz körül forog, hogy akinek nincs Ipone-ja, az már egy nyomi lúzer...Szerintem viszont nem szabad beállni a sorba és követni a többieket! Mindenkit úgy kellene elfogadni, amilyen az egyedisége miatt. Hogy őszinte legyek én utálom a tucat embereket! Az a kevés barátom aki volt/van ők is kicsit kilógnak, mint én, de pont a másságuk miatt szeretem őket! :)
2016. jan. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
62%

Nálunk is van ilyen. Egy csoport fogyatékos, aki röhög mindenkin és menőnek hiszi magát.

Sok ember az osztályomban azért nem akar pld. felelni órán, mert ezek a fogyik kiröhögik. Nem értem, miért pont ezeknek akar majdnem mindenki megfelelni? :/


Nekem is van ilyen esetem amúgy, csak ott engem szekáltak. Egyáltalán nem vagyok nagydarab és erősnek sem mondanám magam. A lényeg, hogy hetek óta csúfolt egy gyerek, meg szünetekben pld. lökdösött. Aztán amikor lendületből pofánb*sztam persze én voltam a hibás...

2016. okt. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!