Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gyerekek itt valami iszonyatna...

Gyerekek itt valami iszonyatnagy gáz van szerintem. Volt osztálytársak, haverok, barátok családtagok stb] Elég hosszú szóval aki nem szeret regényt olvasni az lépjen visszább, tovább v vmerre? .

Figyelt kérdés

Az is lehet, h mivel mindenki kiment általánosból elkezdte élni a saját kis életét. Új suli új környezet új spanok, ismerősök, barátnő(k) stb. Volt osztálytársak [17 + 24 + 34 + újra 17] [volt 1 8 általános, 1 előkészítő 9edikre, és 2 9edik mivel Érettségiről átmentem szakmára]

Ezekből az emberkékből [összeadva full 112 ember] éshát ebből ha 10 köszön de nem is ez a gáz, hanem h akkora ego-juk van, olyan lenézőek, akkora nemnormális nemnorma iq-tlan nemnormák lettek h az valami förtelem.. [A lányok többsége már nem szűz azóta ahogy a fiúk sem bár én sem XD de én erre nem verem magam h én már dugtam haha] meg annyira most ez a drogozzunk igyunk be meg dugjunk meg mindenkit + legyünk pávák, swagek yolok meg ilyesféle értelmetlen dolog van h az valami kriminális.. Én általában ha csinálok valamit akkor ott mindig van bizonyíték meg tanú is h tudjam a sztorijaimat igazolni.. Mesélek valamit, ők lenéznek, leszólnak, elkönyvelnek mindennek, hamis vádakkal illetnek, indok sehol. Bár ők sosem mutatnak semmire bizonyítékot. Az ik régi haver [aki szintén 1 fars kutya lett] annak az 1ik félméteres kerti törpe méretű kis lány osztálytársa olyan véleményt alkotott rólam meg úgy könyvelt el engem mint 1 utolsó csövest. Idézem: h tudott az a csaj ővele [velem] smárolni, Úristen... Én bottal nem nyúlnék ahhoz a csávóhoz. [nade persze ő 14-5 éves létére kis kék szemű, szőke, cigizik, drogosokkal jár meg nagy kan bandatag drogdílerekkel és engem könyvel el] de én ezt vettem le: neki 1 undorító féreg vagyok és ahogy ő sztem elképzel engem: ápolatlan külső, szakadt ruha, nagy szakáll bajusz, kipattogott bőr, fekete körmök sárga fogak, büdös szájszag, pula szag, sz@r szag, alkohol+ cigi szag, és mint aki rá akarna mászni.. Szóval én szerintem ő ezt látja bennem, és nem, NEM vagyok önbizalom hiányos és nem szenvedek önértékelési zavarban és nincs nagy egóm. + tudom ált. le kell tojni más véleményét de azért ez sértő ahogy rám tekint. Szóval lényegében annyi: mindenki valaki, én 1 utolsó csöves vagyok akit le kell szólni le kell nézni, le kell h*gyozni, le kell alázni, nem kell neki köszönni, le kell fikázni, el kell nyomni, ki kell közösíteni, tagadni. ÉS ez a 14 évesektől megy a 19-20 évesekig. Oké nem vok világsztár meg nincs nagy egóm h mindenki sz***on le meg köszönjön meg foglalkozzon velem de a régi nagy spanok, oszt társak, meg a nagy örök haverok mér lettek ekkora nyomorékok? Oké a munkahelyen sem tesója meg haverja mindenkinek mindenki és igen ilyen az élet [főleg Magyarországon] de akkor is ez sztem nem norma. 18 vagyok, nem cigizek, drogozok, inni negyedévente iszok úgy, h megüssön és kész, norma becsületes tiszta friss emberke vagyok, nincs lenyalt hajam, nem nézek úgy ki mint 1 kis kocka, szemüveges fiú, divattalan kisember stb meg nem vok dagi de vézna sem, [nem akarok leszólni senkit meg lenézni de őket nagyon sokan lenézik meg leszólják, kitaszítják, elítélik] szeretek kockulni meg fotókat videókat is csinálni, futkározni, biciklizni, járni a falut, melózni pl szőlő hétvégente, ismerkedni ha megy, jókat röhögni, műsorozni, b**omkodni de ezeknek nem tom mi kell. Érdekes a felnőttekkel 39-87 éves korosztállyal tök normán frankón eltudok beszélgetni de ezekkel az Istenverte b***kkal nem. Pedig tudok poénokat lőni, hülyülni szóval nem tom.. Gazdagnak menőnek lenéző f@*nak kell legyek h mindenki behódoljon és tiszteljen? Nem vágom.

Akk család: ugyanez a helyzet csak annyi h 12 éves koromig mindenki jóban volt mindenkivel meg unokatesómmal is elég sokx találkoztunk.. Azt 12-13 éves lettem és elkezdett mindenki mindenkit lesz*rni, utálkozni, gyűlöletet kelteni, gyűlölködni, ellenségeskedni... A család fele nemnormális... Unokatesóm 1 évvel fiatalabb mint én és elkezdett inni 12 éves korától, [ekk voltam 13] és megszakadt sok emberrel a kapcsolat, még uncsitesóval is, azóta ő teljesen más világban él. 5 év elteltével a nagy virágzó rendes családból ez lett? Persze mindenkit érnek dolgok főleg sok negatív. Gyerek, munkahely, válás, ki rugás munkahelyről stb főleg mostanság de a családnak meg a barátoknak össze kellene tartani és ehelyett pont fordítva mindenki a saját területét, baráti körét, családját támadja? Amit az élete alatt összehozott magának?

Tudom, magamnak kell éljek nem a barátoknak, haveroknak csajoknak családnak hanem magamnak, és ezzel 1ütt magamért kell a dolgaimat csinálni nem másnak. Nem más életével kell foglalkozzak hanem a magaméval. Mindenki a saját sorsa kovácsa, saját sorsát alakítja. Ki milyen ember olyat dolgokat hozhat neki a sors, karma Isten stb... Pszichológusnál voltam és igazolta a sztorim h ha ez van akkor mindenkinél gáz van de nekem sem kéne ennyire megszállottnak lenni. Na mind1.

Gyerekek itt valaki ha elolvassa akk nem tom nagyon megköszönöm és igen ha válaszol azért még1 nagy köszi, ha pozitív és norma kiegészítő, válasz adó választ ad a kérdésemre akk megy a hasznos, ha közepes választ ad akk az is-is like jel ha a negatív beszólogatás akk dislike, jelentem és ennyi. Szóval valaki ez ügyben segítsen, megköszönném..



2016. febr. 27. 03:43
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Van egy rossz hirem. Ezektől nem lehet megszabadulni és egyre tobben lesznek. Szard le őket és a normalis emberekkel foglalkozz. Vagy csatlakozz az amisokhoz. Amugy mar falun se falusias elni... :(
2016. febr. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz ilyen emberekkel. Keress IGAZI barátokat!
2016. febr. 27. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a gond, visszavárod a gyerekkorod társaságát, miliőjét.

Csak éppen annak a korszaknak a végén történik a legnagyobb változás az emberekben. Amikor elkezdődik a felnőtté válás. Más környezet, más életvitel,változó személyiség, stb.

Egyébként talán te is változtál azt gondolom, hogy mindenkivel bajod van.

" h mindenki behódoljon és tiszteljen?" Talán itt a baj, hogy ez az elvárásod.

2016. febr. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat bár van 1 dilem itt:

Nem nem az az elvárásom h mindenki behódoljon, azt úgy értettem h végre foglalkozzon velem köszönjön norma legyen.. És igen énis változtam de, az élet sokx odabaszott meg ezek a barmok is de érdekes én megtudom adni másoknak a tiszteletet, tudok előre köszönni még a kis szaros 14 éveseknek 18 éves fejjel, le engedem ülni a buszon az idős bácsikát meg megkérdem h le tetszik-e ülni és előre engedem az öregeket nem pedig a frodítottja amit pont h ezek követnek el. Amúgy aki írta ha falusi élet sem falusias: hát ez az urbanizáció vagy urbanizálódás, várossá fejlődés vagy miis.

2016. febr. 27. 14:24
 5/7 A kérdező kommentje:

1ik volt haver azt mondta h én milyen jogon várom el h az emberek viselkedjenek velem úgy ahogy én akarom? Meg miaz h nem tetszik ha valaki nem úgy viselkedik ahogy én akarom? Meg ki vagyok én meg milyen jogon gondolom? Mivok én Isten?


-dehát ember jó ha valaki 1 prosztó alpári kocsis bunkó és idegesítő akk jóh idegesít vagy idegesít amit csinál.. Ez az ember pl mindenbe belekötött és ha unatkozott 1 helyben járt... És turkált... Énmeg haza küldtem a rákba és bevolt sértődve meg el lettem szídva minden állatnak. De ez tök logikus: ha valaki nem tud nyugton maradni szal izeg mozog 1 helyben v olyan tevékenységet folytat ami idegesít akk szólok neki álljon le. És elkéne fogadnia, meg le kéne állni a hülyeséggel és nem mentegetőznie... Másikmeg h a suliban is, munkahelyen, otthon is rádszólnak ha nem tudsz viselkedni, vagy egyes, kiküldenek óráról, igazgatói aztán sok ilyenből fegyelmi és kirugás. Munkahelyen meg kirugás pár szólás után... SZal akk az én k**a @nyám azért mert zavar ha valaki idegesít? Szólok neki és akk neki van igaza meg én dögöljek meg? Am utolsó kommentelőre visszatérve: hát jah most változnak új környezet stb de akkor is csak az változik meg aki hagyja magát megváltoztatni meg magát irányítani, nincs ö akarata.. Na de azért köszi..

2016. febr. 27. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 19 éves vagyok és hasonlót éltem meg, mint te. Régen sok barátom volt, aztán ahogy beléptünk a kamasz korba, szépen-lassan eltávolodtak tőlem, hátba szúrtak, kihasználtak, kiközösítettek. Lehet, hogy ezzel nem fogok újat mondani, de nem szerencsés beleesni abba a csapdába, amiben én voltam. Görcsösen ragaszkodtam a múlthoz és eléggé magam alatt voltam, már-már depressziónak is lehetett volna nevezni. Aztán szépen-lassan rájöttem, hogy ez az élet rendje :) Vannak emberek, akiknek nincsen helye az életünkben, ezek szépen kihullanak. Akiknek van helyük, azok meg maradnak, esetleg később csatlakoznak. Mai napig nincsenek igaz barátaim, mert mindegyik akiről azt hittem, hogy igaz barát, féreg módjára viselkedett, de nem bánom ezt. Rájöttem, hogy nekem is vannak hibáim és most azon vagyok, hogy ezeken javítsak. Remélem letudod szűrni a lényeget abból, amit írtam. :D
2016. febr. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Letudom hát.. Én 1 idejig ragaszkodtam hozzá max fél év.. Most csak így utólag feltettem a kérdést.. Bár mai napig vannak barátnők meg haverok spanok h örökké haverok, homies4life azt lófasz... Amúgymeg ha nincsenek barátaid és nincs kiben bízz ottvagy magadnak.. Magadat talán sosem adod ki, árulod el, csapod be.
2016. febr. 29. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!