Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy egy nő/lány...

Normális, hogy egy nő/lány nem akar meztelen képet küldeni a saját pasijának? (Aki látta már meztelenül. )

Figyelt kérdés
2016. febr. 28. 13:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%

Ki az a p..öcs, aki ilyet kérne a barátnőjétől? Tele van volt barátnők képeit közlő oldallal a net, kinek hiányzik ez?


22F

2016. febr. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Utolsó mondjuk ellentmondás. Mármint megkérdezed, ki kérne ilyet, aztán azt mondod, sok ilyen van. :)


Én amúgy jelenleg nem vagyok ebben a helyzetben, csak a vélemények érdekelnek, mert sok ilyen szituról hallottam.

2016. febr. 28. 14:20
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak hogy normális, de okos is. Ha nincs kép, akkor senki nem tud visszaélni vele, sem a barát, sem esetleg valaki más, aki kezébe kerülhet a kép (pl. ha kölcsönadja a számítógépét/telefonját a barát másnak és azon van a kép).
2016. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális!
2016. febr. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsó mondjuk ellentmondás. Mármint megkérdezed, ki kérne ilyet, aztán azt mondod, sok ilyen van. :) "


Nem ellentmondás. Pö..csök, akik ilyet kérnek a barátnőjüktől, és van is pár ilyen sajnos, meg olyan marha is aki küld, aztán úgyis tönkre vágja vele az életét pár évre.

Sose kértem ilyet se barátnőmtől, hogy küldjön, egy haveromat se kértem soha, hogy mutasson képet a nőjéről mégis páran kérdés nélkül mutattak, tehát szerintem 99%, hogy előbb-utóbb úgyis megmutatja valakinek, vagy ami még rosszabb, hogy el is küldi.

2016. febr. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Utolsó mondjuk ellentmondás. Mármint megkérdezed, ki kérne ilyet, aztán azt mondod, sok ilyen van. "

Nem ellentmondás.

Nem azt kérdezte, hogy "van ilyen?", hanem hogy "ki az a p**s, aki ilyent kér. Vagyis - pláne a következő mondattal együtt értelmezve, egyértelmű hogy az egy költői kérdés volt, amivel nem azt vonta kétségbe, hogy ilyen előfordulhat, hanem minősítette azokat, akik ilyent kérnek.

2016. febr. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Oké, nem ellentmondás, bocsánat. Köszönöm a véleményeket.
2016. febr. 28. 20:17
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Oké, nem ellentmondás, bocsánat. Köszönöm a véleményeket."


Respect!

2016. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
mi szerencsére teljesen meg bízunk egymásban a férjemmel így mi szoktunk egymásnak küldeni.Igaz ő sajnos külföldön dolgozik :( /N
2016. márc. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Köszi neked is. Nyilván van ilyen is, a kérdés csak arra irányult, ha valaki nem akar.
2016. márc. 1. 11:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!