Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális esetben úgy kéne...

Normális esetben úgy kéne müködnie egy változásnál, hogy mindig erőt kap az ember?

Figyelt kérdés

olvastam már meg halottam hogy az igy meg úgy beépül, ha az ember kitartóan csinál valamit magán, és megvan, akkor annak természetességgel úgy kéne éreznie az embernek hogy mintha "szintet lépett volna, és több energiája lenne ? igy a motivációja is nagyobb meg a lelkesedés, meg az önbecsülése. Ez mennyire igaz ?

Egy negativ lehúzó környezetben is müködnie kéne ? Miért van az hogy én már csináltam dolgokat, még sem érzek tőlük semmi ilyet,hogy plusz erőt kaptam volna. volt hogy pl rendszeresen futottam, de mégse éreztem hogy változott volna bármi, vagy más lennék. mindig ugyanolyan nehéz neki indulni egy dolognak mintha mindig 0ról kéne megint összekaparni. Milyen korosztályra igaz ez leginkább ?


2016. febr. 28. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez alapból butaság.

Minden ember más és más. Megkell találni azt a sportot ami számodra élvezetes és örömmel csinálod.

Nem csak a futás létezik, bármi más is jó. Pl: Imádsz ping-pongozni. Oda kell egy kevéske állóképesség, és egyéb hasonló dolgok. Ilyen esetben futhatsz, de tudod, hogy a ping-pong miatt kell. S ezt majd akkor érzed amikor már játszol 2-3 órája és még mindig bírod állva.

De úszhatsz is akár..


Amit Te leírtál az egy játékbeli világ/anime/mmorpg ahol fejlődik a karakter bármit csinál és tényleg érzed a változást, mert hirtelen lép életbe.

A valóságban ez fokozatosan történik, és lassan. Annyira lassan, hogy észre sem veszed.

2016. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"mintha "szintet lépett volna""

Ez egy folyamat. De ha időnként hasonlítunk, vannak X szintek.

"igy a motivációja is nagyobb"

Nem. Motivációja megvan..., ezért kezdte el.

Lelkesedése személyiségfüggő.

Önbecsülésnek ehhez semmi köze. Ha fejlődsz, önbecsülésed szintje nem változik, csak ebben foglalt adatok.

Miért éreznél plusz erőt?

Futás fizikálisan változik s kitartást, tüdő erősséget, stbt növel.

Nem korosztályfüggő.

2016. febr. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!