Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek, ha egy cigánytel...

Mit tennétek, ha egy cigánytelep mellett elütnétek egy cigányt? Ki mernétek szállni segítséget nyújtani, vagy pl. a lincseléstől félve továbbhajtanátok, közben mentőt hívnátok a helyszínre majd elmenve a rendőrségre beismernétek mindent?

Figyelt kérdés
Vagy valami egészen mást tennétek?
2016. márc. 4. 00:02
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Nem járok cigánytelep felé, ha látom hogy rosszarcú környék továbbmegyek/keresek egy másik utcát.
2016. márc. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mentőt, rendőrt hívnék, de már a telefonban vázolnám a helyzetet, valószínű távolabb mennék de nem lépnék le...
2016. márc. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
1-es hasonlóan én is jártam. Befordultam keresgélés közben s ezer cigány volt végig az utcán. Elöbb kezdtem el tettem rükvercbe tenni a sebváltót mint a kuplungot kinyomni...
2016. márc. 4. 00:31
 4/10 anonim ***** válasza:
96%

Rükverc, átgurulnék rajta megint, vissza egyes, padlógáz (megint áthajtok rajta, csak hogy biztos legyen a dolog). Időközben a kiccsalád is odaért és teljesen jogosan kapnak ki az autóból és vernek halálra, de legjobb esetben is kómába. Semmi kedvem úgy meghalni vagy kómába kerülni, hogy csak elsodortam a kocsival a cigányt és 8 napon belül gyógyuló horzsolást szerzett a térdén.


Az iróniát, szarkazmust remélem mindenki érti.

2016. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ertjuk ertjuk csak nem tudjuk uberelni.
2016. márc. 4. 11:33
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Most komolyan te megállnál segíteni egy olyan "embernek látszó" biológiai deformitással, aki megerőszakolná az anyukádat 200ft-ért? Egy kongói hím csimpánzban több az emberség, mint "azokban"..
2016. márc. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem az a baj. ha nem állsz meg az ugyanúgy cserbenhagyásos gázolás mint bármelyik gázolás, s asszem 4 év börtön akkor is ha vétlen voltál...
2016. márc. 4. 14:10
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Ez nem úgy van. Sok ember azzal jön hogy nem szólhatok be/ üthetem le, mert az igazságszolgáltatás, a rendőrség, a rokonok stb. Folyton másokat hibáztatnak amiatt, mert nem mernek lépni. Ha megütsz egy cigányt, összeesik, nem fogsz börtönbe kerülni, a cigány túlságosan ostoba ahhoz hogy feljelentsen. A tipikus cigány ember elég tré, a kocsid szinét jegyezné meg, azt annyi.

Hidd el a látszólag legkeményebb cigányt is meglehet szavakkal "verni", ezek csak azokra támadnak akiket, ők gyengének tartanak, ha bebizonyosodik ennek az ellenkezője, máris haverkodni próbálnak, vagy csak hőzöngve pofáznak...Ezt elhiheted, igazi szájhősök.

2016. márc. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

utólsó.


Óriási tévedésben vagy.Ha egy gyenge cigányt meg ütsz aki még életében nem verekedett lehet hogy megúszod de ha látja a fia vagy testvére rokona vagy barátja biztos hogy nem maradsz életben mert nem hagyják egymást össze tartóak.De ha egy olyan cigányt ütsz meg aki kemény akkor nem szólnak bele mert tudják hogy te úgyis mindjárt meghalsz mert egy ilyen őrült fajtába botlasz lehet nálad szúró vágó eszköz bele szalad de nem hagy életben.Az hogy a kocsi színét jegyzik meg az is téves mert nézik a rendszámot is a színe mellett a típusát általában nem de sok ból egy úgy is mondaná ha már úgy alakulna.Abban igazad van hogy rendőrt nem hívnak csak nagyon ritka esetben mert a problémákat maguk oldják meg főleg ha olyan a sérelmük hogy nem akarnák hogy néhány év börtönnel meg úszd Pl:elütöttél egy gyereket inkább meg öl mint hogy rendőrt hívjon és elmegy inkább ő börtönbe de nyugodt mert a másik már nem él.De alapjában véve barátságos nép és senkit sem bántanak ok nélkül legtöbbjük barátkozó fajta.

2018. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó.


Te is cigány vagy mi? Annyira lerí minden egyes szavadból/szóhasználatodból/írásmódodból.

Sztereotípiáknak van alapja, azért lettek sztereotípiák.

2018. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!