Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiszitek, hogy egy ember meg...

Hiszitek, hogy egy ember meg tud változni, ha tenni akar ellene? (pl. a csendessége ellen)

Figyelt kérdés
2016. márc. 10. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Csendessége? Arra gondolsz hogy nyitottabb legyen az emberek felé?
2016. márc. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem mindegy hogy azert csendes mert ilyen az alap termeszete vagy mert nincs onbizalma.

Elobbin nehezebb valtoztatni, utobbin konnyabb.

Alpbol a csendessegbol ugy a legjobb kitorni ha az ember tudatosan keresi a parbeszedre felhivo szituaciokat

2016. márc. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-esnek igaza van.


Amennyiben ilyen ember alapból, szerintem hiba megváltoztatni, mintha megerőszakolnád a természetet.

2016. márc. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hittem egy ideig, de 32 évesen is csendes vagyok, hiába akarok tenni ellene, minden új munkahelyre úgy megyek hogy ott már a beszédes csajt adom... aztán odakerülök és meg sem merek mukkanni, illetve egyáltalán nem tudok a témákhoz hozzászólni, szóval lehetetlennek érzem hogy valaha is beszédes/normális ember legyek. Ez van, ilyen csendes voltam már babaként is, ilyen leszek mindig. Nem tudom mit tehetnék még... az hogy változtatni akarok és próbálok nem elég.
2016. márc. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A csendes is normális.


Divat az extrovertáltak tulajdonságait beállítani normálisként, pedig az IS normális, meg aki csendes, az is.


Ha meg alapból csendes vagy, és változni akarsz, olyan, mintha akarattal próbálnál szemszínt változtatni.

2016. márc. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én még elég zsenge életkorú vagyok (22 éves),de gyermekkorom óta küszködök a csendességemmel. Általános iskolas ballagásomon azzal győzködtem magam, hogy majd középsuliban kinyílik a világ, középsuliban azzal, hogy majd egyetemen normálisabb lesz a közösség és majd találok hasonszőrű embereket, de nem így lett...A kötelező szakmai gyakorlatomat meg úgy éltem meg, mint egy horrortörténetet. Becsöppentem egy olyan munkaközösségbe, ahol az emberkék már 5-10 éve munkatársak voltak, a pisi-kaki ügyeiket is megosztották egymással, én meg csak ültem és csináltam a dolgom/álltam kukán a fénymásoló mellett. Képtelen vagyok fecsegni, üres beszédekkel tépni a számat és ezért vagy szimplán bunkónak néznek, azt hiszik, hogy különcködök és elvonulok, mert senki sem érdekel, vagy ufo-nak néznek, és ha megszólalok, eltátják a szájukat, hogy jééé, ez tud beszélni. Ezért is éljük meg sokan a csendességet...Mindazonáltal nem érzem, hogy meg tudnék változni. Próbálkoztam ugyan, hogy népszerű témák után olvasok, hogy azóba tudjak elegyedni másokkal, de ez a mesterkélt erdeklődés sem jó műfaj, ahogy a korábbi hozzászóló írta, a természet megerőszakolása, szó szerint...

Facebookon szeretnék indítani egy barátkeresőt, kifejezetten csendes embereknek, remélem, sikerül majd legalább barátkozni hasonszőrű emberekkel. :)

2016. márc. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!