Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudjak megértöbb...

Hogyan tudjak megértöbb lenni? Féltékeny vagyok és meg akarok változni. Lassan a kapcsolatom rovására fog menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A barátommal lassan 3 éve vagyunk együtt. Az elején minden jól ment. De mostanában nagyon feltekeny vagyok nem tudom miért van ez? Nagyon szeretem őt és nem akarom hogy vége legyen. Próbálok változni de valahogy nem megy. Mostanában sokat veszekedunk és olyanokat mondd amivel nagyon meg bánt. Szinte minden nap sirok. Egyre rosszabb minden. Segítség.

2016. márc. 15. 11:01
 1/4 Gréti20 válasza:

szia:) velem nem is olyan reg ugyanez tortent, mi is sokat veszekedtunk, feltekeny voltam, ami szakitashoz vezetett. ezutan jottem ra, hogy semmi ertelme nem volt a vitaknak, es alaptalan volt a feltekenysegem is. ha neked sincs ugymond konkret okod ra, hogy az legyel, akkor ne légy, valtozz meg ha szukseges, legyel kedvesebb, probalj olyan lenni, mint a kapcsolatotok elejen. hidd el, a baratod is ertekelni fogja:) azota mi is ujra egyutt vagyunk:)

sok szerencset!:)

2016. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Örülök hogy ki bekultetek és megprobalok változni. Csak nagyon nehéz. Nektek is sok szerencsét és köszönöm a válaszod. :)
2016. márc. 15. 11:22
 3/4 c_dina válasza:
Szia.Én is átestem hasonló dolgokon úgy másfél éve,figyelmedbe ajánlanám ezt az oldalt /nem reklám!/,nekem akkor sokat segített megérteni,hogy mi miért úgy történik ahogy stb. a mai napig is figyelemmel követem az oldalt,barátnőmnek is ajánlottam,remélem te is találsz rajta olyat,ami segítségedre lehet :) [link]
2016. márc. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
Van igazság a cikkben, de a féltékenység merőben más tészta. Azt az önbizalomhiány generálja és tartja életben. Ha én nem tudom magamról, hogy nagyszerű ember, nagyszerű társ vagyok, természetes, hogy azt sem hiszem el, hogy a párom így vélekedik rólam. Ha azonban hiszem és tudom, hogy én vagyok a legjobb, és nálam jobbat úgysem talál, soha a büdös életbe nem ér utol a zöldszemű szörnyeteg.
2016. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!