Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért baj az, hogy én hétközna...

Miért baj az, hogy én hétköznap nem szeretek késő estig programokra járni, mikor másnap meló?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm problémázik,hogy én este már nem szeretek sehová se elmenni (21-22 óra fele). Fél 7 kor kelek,igaz irodai melón vagyok,de akkor is.

Haverja is mondta,hogy be vagyok öregedve 23 évesen.

Mondtam,hogy péntek este,szombat este bárhová elmegyek akár mindkét nap bulizok hajnalokig ha kell, volt rá már példa.De hétköznap nem. Legkésőbb szeretek 11 kor elmenni aludni.Eleve tudom,hogy kelnem kell.Meg ha nem alszom ki rendesen magamat akkor nem tudok teljesíteni a munkahelyen.


Egyszer bevállaltam egy bulit hétköznap,hajnal 3 körül feküdtem le, aludtam 3,5 órát. Másnap elég sok mindent elrontottam.Jó,hogy kollégám résen volt. Nekem olyan feladatom is van ha félre írok vmit akkor vki nem kap fizetést.Szóval némi felelősség van rajtam.


De hogy nekem bírnom kell ezt,fiatal vagyok.


Persze barátnőm nem dolgozik könnyű beszélnie.

Mikor melózott még a városba egy sétára sem jött le 20 kor,mert fáradt meg holnap korán kell.


Sétálunk a városban,egymásnál vagyunk 10-11ig max éjfélig az nem probléma nekem,de iszogatás,buli,mozi hajnalokig na az nem.


Tényleg én vagyok elöregedve 23 évesen vagy igazam van??


Nem érzem magam annyira befásulva,mert hétvégén oda teszem magam ha kell.


2016. márc. 15. 20:13
 1/3 anonim válasza:
Igazad van. Sok ilyen ember van ,mint te ,de ezzel nincsen semmi probléma.
2016. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Maximálisan ormális a hozzáállásod! Én 23 évsen még sokat éjszakáztam, akkor is, ha mennem kellett reggel, de én nagyon bulizós voltam, nem tudtam magam visszafogni. Örülj neki, hogy nem vagy ilyen! Ettől még nem vagy "elöregedve"! :)
2016. márc. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*normális :)
2016. márc. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!