Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában sokszor elsírom...

Mostanában sokszor elsírom magam. Mitől lehet ez? Felnőtt vagyok.

Figyelt kérdés

Általában valami érzelmes témáról beszélgetünk, vagy pedig rólam és azonnal küszködnöm kell a könnyekkel.

Segítsetek, kérlek.


2016. márc. 21. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Érzékenyebb lettél erre a témára, és tudat alatt vágysz egy erős érzelmes párkapcsolatra, vagy ha van kapcsolatod akkor pont egy érzelmes dolgot hiányolsz belőle és így jön ki rajtad.
2016. márc. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az igaz, hogy hiányolom az érzelmeket a kapcsolatból.

Az exemmel imádtam lelkizni. Ezeket mindig ő kezdeményezte. Nekem valahogy nem megy elkezdeni. Elvileg a mosatni párom is szeret lelkizni, de soha nem csináljuk, és nekem hiányzik ez a lelkizés.


Valamint, sokszor elbizonytalanodom, hogy menni fog-e (örökre) ez a kapcsolat, ugyanis hosszú távú terveink vannak.

Bizonytalan vagyok, hogy vajon a hibáimmal is szeretni fog-e, mivel van olyan tulajdonságom amiből totál az ellenkezője az "elvárása" és nem hiszem hogy tudok olyan lenni, amit szeretne. Ha mégis, akkor hatalmas erőbe fog kerülni, hogy ezen változtassak pl magabiztosabbnak lenni.

Továbbá neki is van olyan tualajdonsága, amiből egy idő után lehet hogy elegem lesz (minden dolgora van valami flúgja, hogy hogyan szereti csinálni, konkrétan a mosogató víz hőfokába is beleszól, pedig én mosogatok).

De persze nem a hülye mosogatólé miatt sírok :D Hanem mikor feltörnek bennem az érzelmek.

2016. márc. 21. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!