Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez most mire volt jó?

Ez most mire volt jó?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősömmel kimentünk cigizni és nem volt cigim,így kértem egy szálat tőle.Elővette a csomagot és egy száll volt benne,erre kivette és nekem akarta adni.Mondom neki,hogy az utolsó szál cigijét nem veszem el,szívja el nyugodtan.Erre mondja,hogy vegyem el vagy eldobja és akkor egyikünk sem szívja el.Mondtam,hogy köszönöm nem kérem,erre kettétörte és eldobta,majd szólt,hogy akkor mehetünk vissza mert kicigiztük magunkat.Ennek mi értelme volt?
2016. márc. 25. 14:59
 1/8 Nyugodt Teknos ***** válasza:
100%
Nem tudom, de jól tette, legalább nem károsított el az a szál cigi
2016. márc. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Egy ember hazatért, belépett a GYakorikerdesek.hu-ba és a következő kérdése tette fel :

"Ez most mire volt jó?


Egyik ismerősömmel kimentünk cigizni és nem volt cigim,így kértem egy szálat tőle.Elővette a csomagot és egy száll volt benne,erre kivette és nekem akarta adni.Mondom neki,hogy az utolsó szál cigijét nem veszem el,szívja el nyugodtan.Erre mondja,hogy vegyem el vagy eldobja és akkor egyikünk sem szívja el.Mondtam,hogy köszönöm nem kérem,erre kettétörte és eldobta,majd szólt,hogy akkor mehetünk vissza mert kicigiztük magunkat.Ennek mi értelme volt?"


Na ennek most mi értelme volt?

2016. márc. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23%

Én az utolsó válaszadótól ezt szeretném kérdezni: Ennek meg mi értelme volt?


Az igazi kérdéssel kapcsolatosan meg lehet, h egyszerűen nem volt kedve hozzá. Sz*rd le mit csinált, és könyveld el hülyének. Az első válaszadóval meg teljes mértékben egyet értek

2016. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
61%
Én az utolsó válaszadótól ezt szeretném kérdezni: Ennek meg mi értelme volt?
2016. márc. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
En az utolsó válaszadótól ezt szeretném kérdezni: Ennek meg mi értelme volt?
2016. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Én az utolsó válaszadótól ezt szeretném kérdezni: Ennek meg mi értelme volt?
2016. márc. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Én az utolsó válaszadótól ezt szeretném kérdezni: Ennek most mi értelme volt?
2016. márc. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az utolsó előttitől: A harmadik 'ennek mi értelme volt?' válaszoló válaszának mi értelme volt?
2016. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!