Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen véleménnyel lennétek...

Milyen véleménnyel lennétek egy olyan lányról, aki külsejét tekintve nőies, bár nem átlagos (! ), viszont a hobbijai, belső tulajdonságai alapján már-már 'túl vagány', elképesztően laza és mindemellett sokkal több fiúbarátja van mint lány?

Figyelt kérdés

Nemtől, kortól függetlenül MINDENKI véleménye érdekel! :)

Röviden-tömören:

21 éves lány, legnagyobb szenvedélyei a motorozás (jogsi is van), vízi síelés, sziklamászás, és kb minden, ami kicsit is veszélyes és nagy adrenalin löketet ad.

Ezek mellett, a legjobb barátai között 2 fiú is szerepel. :D bármilyen hihetetlenül hangzik... Természetesen lány barátok is vannak, de lényegesen több a fiú, akikkel együtt jár bulizgatni (is). Ezek mellé egy eléggé laza, bátor, kissé domináns természet is társul. Kiemelendő, hogy abszolút heteroszexuális, mielőtt félreértelmezné valaki.


Megijesztene titeket egy ilyen lány, vagy épp ellenkezőleg, inkább imponálna? :) Fiúk, ti féltékenyek lennétek, ha egy ilyen barátnőtök lenne? Mit szólnátok a sok fiú haverjához és úgy egyébként, a sok fiús hobbihoz?

Bármilyen gondolatot szívesen fogadok. :)



2016. ápr. 2. 12:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%

Nos, ha magamból indulok ki (hasonló típus vagyok), akkor te nem "kissé" vagy domináns.:-) Nincs ezzel semmi gond, azt leszámítva, hogy ez a fajta személyiség vonzza azokat a pasikat, akiknek többé-kevésbé anyapótlékra (is) szükségük van. Ha erre figyelsz, és elkerülöd a csapdát, minden oké.

Az én párjaimnak nem volt gondjuk a fiúbarátokkal, olyan is akadt, akik tartották velük a kapcsolatot a szakításunk után is (16 éves korom óta - rövid megszakításokkal - mindig volt valakim.)


49/N

2016. ápr. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

Ügyesen eltitkolod kérdező, hogy te fiú, avagy lány vagy-é.

Ha lány vagy, van egy kis irigység benned, ha fiú, miért ilyen barátnőt választottál?

Egyik esetben sem kell félténynek lenni rá, ha nem zavarod köreit, ő sem e tieid.

Már kimúlt az a nézet, hogy a lány/asszony helye a konyhában.

2016. ápr. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Én általában az ilyen sportemberekkel nem jövök ki jól.

Meggondolatlannak tartom az ilyen embereket. Engem taszítana mindenképp elég rendesen!

L

2016. ápr. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező, nyugodj meg, tök ugyanolyan vagy mint az összes többi lány:

1. A férfiak figyelmének felkeltése érdekében megteszel mindent.

2. Azt hiszed különleges vagy, pedig tök ugyanolyan vagy mint mindenki más.

2016. ápr. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Engem nagyon vonz minden a mi extrém. Legyen az downhill bringázás, sziklamászás, motorozás, drift, rally, offroad, ejtőernyőzés---stb, szóval tényleg minden. Viszont nincs lehetőségem perpillanat egyikre sem pénz, és munka nélkül.

Egy ilyen nő ritka nagy kincs, viszont nem hiszem hogy foglalkozna velem, mert nem vagyok társasági ember, barátaim sincsenek most éppen. Konkrétan észre sem venne. Kitúrnak mellőle a gazdagabb, menőbb csávók még mielőtt jobban megismerhetnénk egymást. Szóval az érzés, hogy labdába sem rúghatok mellettük, eléggé elvenné a kedvem mindentől, és inkább keresnék egy átlagos, kevésbé népszerű nőt.

Kapcsolatban fontos a bizalom, így sosem voltam féltékeny. Ha az nincs, semmi sincs.

Nem lenne bajom egy ilyen nővel, de leírtam, hogy miért nem látok esélyt rá.

21F

2016. ápr. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Én nagyon hasonló típus vagyok. Néha előfordult némi féltékenység a férfi barátokkal kapcsolatban, de alapvetően minden barátom elfogadta ezt eddig. A hobbijaim meg külön jól jöttek, ha olyan férfival voltam együtt, mert így sok közös és tartalmas programunk volt, nem nagyon unatkoztunk. :)
2016. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
72%

szerintem egy ilyen nővel semmi gond nincs. aki hasonló érdeklődésű, annak meg valószínűleg kifejezetten vonzó, hogy ilyen.

engem maga a motorozás és az extrémsportos életmód nem vonz, így nem hiszem, hogy sok közös témánk, érdeklődésünk lenne és így számomra nem is vonzó, hogy a nő ilyen. egyszerűen másmilyenek vagyunk.

2016. ápr. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
54%
Belevaló csaj lehetsz,nincs veled semmi gond:)
2016. ápr. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
52%
Féltékeny nem tudom, hogy lennék, nem jellemző rám általánosságban. Attól függene, hogy hogyan viselkedik a fiú haverjaival. De meg abszolút nem ijesztene. Extrém sportokat nem űzök ugyan, de abban egyet ért minden ismerősöm, hogy "vadabb" vagyok az átlagnál. (nyilván nem agresszióra utalva, hanem hogy fejest ugrok minden hülyeségbe, nem igazán gondolva a következményekre) Inkább a kissé domináns természet lenne a legbajosabb szerintem. Összességében két lehetőséget látok. Vagy ő lenne, aki végre be tudna törni, és meg is tartani hosszabb időre, vagy utálnánk egymást, mint a szart, mert két dudás egy csárdában nem fér meg.
2016. ápr. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
26%

Hát sokkal inkább egy ilyen mint egy unalmas lány:D mert tisztelet a kivételnek, de rengeteg unalmas lány van. Egyébként olyan lányt választok akiben maximálisan megbízom, tehát meg lennék róla győződve hogy nem kavar a fiúhaverjaival, így nem zavarna. Összességében nekem bejön ha egy lány ennyire laza, de azért legyen egy olyan oldala is hogy 1 másodpercre megáll és komolyan gondolkozik:D

19F

2016. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!