Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van itt rajtam kívül aki...

Van itt rajtam kívül aki szintén úgy érzi hogy "nem illik" ebbe a társadalomba? 21/l

Figyelt kérdés

Ja és NEM vagyok se valami szerencsétlen esetlen, se semmi hasonló, egyszerűen csak kb 10/1 ember van akivel tudok azonosulni.


A legtöbb emberrel nem érzem jól magam, a gondolkodásmódjuk totál ellentmond az enyémnek, irritál a jelenlétük, az hogy mind egyformák....


Egyébként nem is hiányzik a jelenlétük, de viszont aki hozzám hasonlóan gondolkozik azzal imádok haverkodni! Csak az ilyen kevés



2016. máj. 6. 14:54
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Ismerős, csak valamivel rosszabb az arány az én esetemben, mint nálad. Megvagyok az emberekkel, bárkivel el tudok beszélgetni, ha úgy adódik, de nagyon ritka az az eset, amikor valakivel barátilag is megtalálom a közös hangot, de nem is bánom ezt annyira.

18/L

2016. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én is :)

Bárkivel beszélgetek, de minden érzelem nélkül, 30-ból ha egy ember válik fontossá, akivel már-már baráti lesz a kapcsolat.

Ez van, épp elegen bxtak már át 27 év alatt, hogy kétszer is meggondoljam, akarok-e bárkitől is bármit.

2016. máj. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem igazán, egyszerűen csak minden embertípust a helyén kell kezelni, ebbe beleértve azokat is, akik másnak gondolják magukat, miközben teljesen ugyanolyanok.

Ők a nárcisztikus személyiségek.

2016. máj. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is úgy érzem hogy nem igazán illek a társadalomba de én élvezem :D. Nincs szükségem túl sok emberre.
2016. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te is személyiség zavarokat halmoztál?:)
2016. máj. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt hogy "ugyan olyanok", azt a tömegemberekre értettem
2016. máj. 6. 15:26
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon sokan hiszik azt, hogy nem illenek ebbe a társadalomba,te is egy vagy a sok közül :)
2016. máj. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ennek INTJ szaga van...
2016. máj. 7. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok ember van így. Jó pár ismerősöm érezte magát így, aztán egyszer csak felvette a ritmust és beolvadtak. Így még kevesebb emberrel érzem igazán jól magam. Beleillek a társadalomba, csak kevés embert bírok igazán.
2016. máj. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem a gyakori volt az első oldal ami felvilágosított, hogy igen is vannak ilyen emberek, akik szintén ezzel küszködnek, de ugyanakkor, ez arra is ráébresztett, hogy mennyire sokat vagyok azzal elfoglalva, hogy én mennyire más vagyok, úgyhogy az utóbbi időben azon dolgoztam, hogy a fókuszomat magamról, az összetartozás, segítségadás, a dolgok objektív megítélése felé fordítsam


és tádáám működik

23, külföldön élek/tanulok már 3 éve, az is sokat hozzátett

2017. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!