Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi az a forgatókön...

Szerintetek mi az a forgatókönyv, ami az elkövetkezendő időre Nőkre nézve kedvezőtlen lesz?

Figyelt kérdés

Először is Leszögezném, félreértés végett, Nem Nő ellenes a kérdésem, csupán csak érdekelne hogy mi lehet a dolgok végkimenetele.


Manapság egyre több kérdést Olvasni, már Nők felől is hogy nem találják, meg hogy nem kezdeményez a férfi és emiatt teljesen kétségbe van esve.


Mind emellett sok olyan Férfi is van, rengeteg szerintem 5x annyi mint nő, aki ebben szenved hogy ki vannak szoritva, s panaszkodnak, hasonló kérdéseket olvasni elég sokat, háborogva részükről, hogy Nem értik még is mi kell hogy Barátnőt találjanak. Meg hogy nem is néz ki csúnyán de ennek ellenére sem jön össze. ehelyett kapja az elküldéseket, megalázásokat sorba.


Úgy gondolom az elmúlt kb úgy 5-10 év a Nőiességre épült, Arról szólt nézz ki jól, öltözz igényesen, hozz ki magadból a legtöbbet, és ez egyre inkább terjeszkedett, észrevétlenül, "köszönhetően a médiának,

Mostanra meg hát valljuk be érezni hogy valahol vissza üt a dolog nők részére is, ahogy előbb is Írtam, egyre gyakrabban olvasni itt nőktől hogy feltesznek olyan kérdést, Pl mai: Hogy Találkozott egy férfival, de a férfi elfutott.

Vagy hogy Nem kezdeményeznek a férfiak.

Vagy összejött egy sráccal de a srác olyan szorongós hogy nem mer kb semmit csinálni, depressziós.

S Vannak nők akikre most ér oda a dolog, szembesülnek, hogy mi is folyik, és csodálkoznak, kérdezgetik az Okát hogy miért ?. Mert eddig nem történt semmi ilyen, kényelmesen éltek nem voltak ilyen gondok, de most elő-elő jönnek a felszin alól..

Szerintetek hova, meddig fajulhat ez a dolog ?

Mikor már a férfi azt mondja, hogy Ő nem fizet.


Másik érdekes kérdés, Ezzel a problémával együtt, ugye ezeknek a nők nagy része nem tudja hogyan kell kezdeményezni, legalább is eddig nem ezt csinálták, teljesen más volt az életvitelük. Sok Nőnek a kezdeményezésről az a leges legelső fogalma, amit tudna adni, hogy kéreti magát, vagy a testi adottságaival próbál kompenzálni. Erről a viselkedéstől viszont ugye tudjuk azt, hogy K. betüs cimzést megkaptam. tehát..

Kérdés az is, mit fognak ki találni, Mikor mérlegelni kell, mikor a Nő szembesül vele hogy van valami gond.. hogy már nem müködik valami, vajon felteszi mérlegre azt, hogy mi a fontosabb a Kinézete, saját egója, vagy egy Férfi. Szerintetek képesek lesznek leadni egy idő után az igényességből s a felszinességből, azért hogy párt találjanak ?

Szerintetek mi lehet egy lehetséges kimenetele ezeknek a dolgoknak, és mikor következhet be ?


2016. máj. 29. 17:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
'megkapta.
2016. máj. 29. 17:24
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Unalmas a kérdésed. Ez árulkodik a személyiségedről is. Nemhiába nem vagy sikeres a nőknél.

Hányszor buktál nyelvtanból? Az sem túl kedvező, a 8 általánost elvégezted?

2016. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szoktak érdekelni eme kategória kérdései, de komolyan nem tudok koncentrálni a mondandódra, ha elég random módon egy csomó szó nagybetűs. Próbáltam logikát találni benne, de nem sikerült. A nagybetűt néha én is alkalmazom mondat közben, nem tulajdonnévnél is, de annak speciális szerepe van, ami szerintem általában le is jön.


Megpróbáltam mág egyszer elolvasni, de most sem egészen értem, mit kérdezel, s szerintem mi változott az utóbbi néhány évben...

Mindig voltak mulya nők, mulya férfiak, indirekt vagy direkt kezdeményező nők, s mindig megvolt a lehetőségük a nemeknek a kommunikációra (ezt akár nagybetűvel is írhatnám, igen fontos, de sok ember alaposan elhanyagolja s mondjuk előbb ír ki kérdéseket személyes dolgokban, mintsem megbeszélje azzal, akivel kellene).


Azt sem értem, miért akadályozna a kinézet és az egészséges egó a párkapcsolatban vagy hogy az igényes kinézet miért lenne egyben felszínesség...

2016. máj. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
*még egyszer
2016. máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Hát aki már a helyesírásnál elakad mert nem tud olvasni, vagy az zavarja és attól elveszti a fonalat, hogy 2 karakter nagy betüvel van irva, és arra koncentrál, mint sem a lényeget nézi, az nem csodálom, hogy nem érti meg. ez az egyik.

Másik, igyekeztem jól írni, nem magyar a laptop amiről írtam, elnézést hogy ezt nem raktam oda.

2016. máj. 29. 18:33
 6/14 anonim ***** válasza:

#5 Megbocsátunk.

De a kérdés akkor sem lesz értelmesebb...

2016. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Röviden: Ez ilyen elvonatkoztatott kérdés a jövőre nézve. Én ugyanis válságot veszek észre a 2 nem között. egy szakadék. Elég megnézni az itteni napi szinten érkező gyülölködő kérdéseket, férfiak részéről. Na meg ahogy észre vettem, nők felől is már jön 1-1 kérdés, mintha éreznének valamit abból a válságból amit ők idéztek elő az igényesség által. Most ezt egy kicsit nyersen fogalmaztam.

Ezzel szemben sok férfi egyedülálló, nem találja a helyét, érkeznek a kérdések tőlük, hogy Mi kell a nőnek, meg mit kell tennie hogy barátnőt találjon, stb.. S egyre több az ilyen férfi. Lényegében röviden annyi, Mi történik, ha a férfi nem fizet már a nőnek ? ironikusan.

Mi lesz akkor ha a nők már nem sürün találnak olyan pasit aki vevő lenne rájuk. kérdés az, hogy kénytelenek lesznek e mérlegelni a nők ezen, hogy mi a fontosabb nekik a külsejük, vagy az hogy férfit találjanak ?.

Oké kommunikáció az mindig van megy.. De hoszabb távban gondolkodva irom ezt a kérdést, Mint egy végbe menő folyamat, válság. hogy haladunk valami felé.

Itt a média által is mióta bejött a világba, az hogy a Nőkre épitsünk, nézz ki jól stb..

Ez már nem olyan nyerő mint elején volt.,és ahogy látom már kezd tönkre menni ez a "monológ" már nőknél sem olyan tökéletes minden,

Ahogy le lehetne Irni az egészet, bejött a divat, Nők istenitése, hogy jol nézzenek ki, meg egó épités, elején mindenki csodálta, még semmi gond nem volt, ment minden elért egy "csúcspontot, aztán elkezdett lesülyedni ez a dolog, olyannyira h sok férfi a nőket már K.ázza, meg irigykednek, és sok férfi választja azt az életet már, hogy inkább egyedül mint hogy egy nő igényeit kielégitse. Az a kérdés, hogy ha ez igy folytatódik mi lesz a nőkkel ? jó, persze van egy rétege ennek ami állandó, akik benne vannak a rendszerben, de ahogy észreveszem kezd elszigetelődni ez a dolog..

2016. máj. 29. 19:59
 8/14 Sunshinedoll ***** válasza:
Igazából ha egy pasi attól bizonytalan vagy depressziós lesz, hogy egyre több az önálló, saját értékét ismerő karakán nő, és tudja akik tudják, mit akarnak, akkor azzal a pasival nem igazán akarok mit kezdeni, és hagyom, hadd fusson :D
2016. máj. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Sunshinedoll ***** válasza:
és akik tudják, mit akarnak *
2016. máj. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak nehogy macskával öregedj :)
2016. máj. 29. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!