Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van rá módszer h ne legyek...

Van rá módszer h ne legyek magasabb?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok, 173-174 cm és 52-53kg

A magasságom rettenetesen zavar. Reménykedtem h meg áll 170-nél, mivel anyum is ilyen magas.(Apum 180) Olvastam h elvileg sok lány csak 16 éves koráig nő. Mivel hirtelen nőttem, de vékony vagyok ezért van egy kis gerinc ferdűlésem is. Szóval már láttam egy csomó olyan kérdést h "h lehetnék alacsonyabb"... én értem h ez megoldhatatlan, de esetleg olyan nincs h"h ne nőjek tovább?" - nekem ez is megteszi.



2016. jún. 22. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam már dolgokról, amik gátolják a növekedést, ennek nézz utána, hogy van-e olyan, ami nem káros az egészségre.
2016. jún. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem fogsz nőni, bár itt ezt le szokták pontozni. Mindegy. Ha mégis, legfeljebb 1-2 centit.
2016. jún. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
remélem.. köszönöm a válaszokat. Akik még tudnak hozzászólni azokat várom:)
2016. jún. 22. 10:49
 4/8 anonim ***** válasza:

Elvileg már leállhatott a növekedésed, de még pár centit nőhetsz, öcsém még főiskolás korában is nyúlt még egy kicsit, pedig elvileg a fiúknál is leáll 18 éves korig a növekedés.

Én meg szívesen lennék magasabb, csak már bőven kifutottam az időből... :-)

2016. jún. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elvileg ha elkezdesz kemény, súlyzós edzéseket csinálni megállsz a növésben. Bár nem hiszem, hogy már annyit nőnél magadtól.

Szerintem rengetegen cserélnének veled, én szívesen lennék 170 és 180 centi között:) /165/

2016. jún. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Én 15 éves koromban lettem 174 cm és annyi is maradtam.

Most már max 1-2 cm-t nősz. Anyámnál már általános végére nagyobb voltam. A férfiak a nehéz ügyek, mert a legkisebb férfi is a családban 185 cm.

De a magasság sosem hátrány. Én legalábbis magas vagyok 174-gyel de legalább szép karrierem volt mint kosaras :D

2016. jún. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
A kérdező lány, ha valakinek nem lenne egyértelmű. :-)
2016. jún. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Perverz dolgot mondok, de szerintem igen csodálatos, ha egy lány magas. 16 évesen tökéletes a 173 centi, úgysem nősz már sokat. Max 178 körül megállsz. Szóval nyugi, nem gáz ez.

Egy magas férfihoz passzolni fogsz, de a gerincferdülésedre figyelj oda.

(Én férfiként amúgy 190 cm vagyok)

2016. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!