Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék közvetlenebb?

Hogy lehetnék közvetlenebb?

Figyelt kérdés

itt arra gondolok hogy nem gyengén önbizalom hiányos vagyok...

és bár tudom h sinkit nem érdekel mit csinálok teszek mégis olyan érzésem van mintha mindig mindenki a reakciomat figyelné

Egyfajta szorongás inkább ..

a kondi teremben a boltban akár az utcán ....

pedig nem.

hogy ezt hogy tudnám legyözni haa fogalmazhatok igy....

vagy nagyon orvosi eset lennék ?


24 F


2016. júl. 26. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A félelem, amit érzünk ilyenkor az legtöbbször alaptalan. Nem körülötted forog a világ, tehát az emberek nem a te reakcióidat figyelik, mert mindenki a saját maga dolgával van elfoglalva. Ezt csak szimplán fel kell fognod, meg kell értened és akkor talán elmúlik a szorongásod. Régen nekem sem volt sok önbizalmam, alig mertem kimenni emberek közé, mert azt gondoltam, hogy mindenki engem figyel. Aztán egyre többször mozdultam ki itthonról, megértettem, hogy nem gondolnak annyit rám mások, mint amennyit én gondolok magamra, mert magukkal foglalkoznak az emberek.


Aztán elkezdtem dolgozni az önbizalmamon és most már azért néznek meg, mert látszik az önbizalom a kisugárzásomon.


Közvetlenebb meg csak úgy lehetsz, hogyha el kezdesz beszélgetni emberekkel. Nem kell nagyban kezdeni, elég ha csak 1-2 szót váltasz a boltban valakivel, illetve oda köszönsz ismerősöknek. Akár le is szólíthatsz másokat valami ürüggyel és kezdeményezhetsz beszélgetéseket, stb... Viszont ameddig otthon ülsz vagy tömegben vagy és az az első számú gondolatod, hogy mikor érsz haza a 4 fal közé a komfortzónádba, addig ne reménykedj a változásban. Az élet a komfortzónádon kívül kezdődik :)

2016. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huhh... hmm...

Hát Köszönöm Szépen ! :)

Neki rugaszkodom az biztos hogy nem lesz egyszerű

De ez sem állapot ami most van ..

Nem tudom miota egyedül élek azóta kezdődött ez az egèsz ..

Ennek már az 5.éve és most kezdtem be sokkalni ..

Pedig nincs okom szégyenkezni ha azt az oldalát nézzük ..

2016. júl. 27. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!