Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem magam jobban...

Miért érzem magam jobban Ausztriában?

Figyelt kérdés

De nem csak én hanem sok más ember is ugyanezt mondta. Nyaranta akár többször is el szoktam tekerni Bécsig a Duna menti kerékpárúton. Ahol nem hallja senki például két település között még énekelni is támad kedvem. A vadonban megmártózok egyik kristálytiszta állóvízben és gyönyörködöm a gazdag élővilágban. Ha netán defektet kaptam a vadvizes nemzeti parkban és a szúnyog inváziótól nem tudtam megjavítani akkor kocogva toltam el a 10 km-re lévő hídra ahol már nem volt szúnyog, de kocogás közben nevettem magamon amiért menekülnöm kellett a szúnyogoktól. Bécsben még a 70 év körüli is görkorizik. Vagy biciklitúrákat tesznek.

Hogy lehet az hogy odakinn nagyságrendekkel érzi magát szabadabbnak és jobb kedvűnek az ember és persze a helyiek is?

Na jó, magasabbak a bérek azt én is tudom, de van még valami titkuk?


2016. aug. 13. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Más a felfogás. Én is jobban érzem magam külföldön. Talán azért, mert tudom, hogy ők nem olyan búskomorak és nyitottabbak, mint a magyarok.
2016. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Blade Bone ***** válasza:
95%
Ha jobbak az életkörülmények, akkor nem is foglalkoznak úgy, olyan szinten a gondokkal, mint itt.
2016. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Egyszerűen csak divat lett ezt szajkózni hogy fúú Magyarországon mennyire szar minden nyugaton meg mennyire jó, és hogy a magyarok így meg úgy, a nyugatiak meg nem. Szánalmas frázislavina az egész.
2016. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ők nem csömörlöttek meg 50 év szocializmustól majd a rendszerváltást követő létbizonytalanságtól. Az életük stabil, kiszámítható keretek közt folyik, tudnak tervezni. Ha vannak is anyagi gondjaik, az nem olyan szintű, hogy számlát fizessenek be vagy kenyeret vegyenek. Így könnyű jókedvűnek lenni.
2016. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!