Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak a családommal?...

Mit csináljak a családommal? KÉRLEK OLVASD EL!

Figyelt kérdés

Mit csináljak a családommal?elmesélem a történetem:


Űgye anyám összejött egy férfival most ezlesz a neve:"Feri"

Ügye anyám ferit elhagyta "pistiért"

de ügye pisti román szval anyám szülei megtiltották hogy vele legyen ezért vissza ment ferihez, de pistitöl lett 2 gyereke.

Az eggyik gyerek én vagyok mésik öcsém "peti"

Feritöl is lett egy lánya a, növérem

Ügye a a feri vagyis a nevelöapám folyton veszekedett anyámmal még mindig,(és és azért nemválnak el anyámék mert nincs pénzünk házra)de anyám talált magának megint uj pasit "lacit"

Lacival hetente összevesznek és ha összevesznek nem lehet anyámhoz szolni mert idegbajos...

Nevelőapám meg folyton belémköt ahol lehet..

Növérem folyton ezt mondja nekem "köcsög román.stbbb..."

Öcsém folyton hazudozik rolam a nevelöapámnak mert benyalta magát hozzá és a nevelöapám is az öcsémhez

,ügye felköltöztünk anyám szüleihez mert (én, anyám,öcsém, növérem nemjött) anyám kedves velem kivéve mikor összeveszik a pajával..

Na ügye a mamámnál nem maradhattunk mert a hitel miatt nem mehettem ki én meg öcsém a házbol(3 gyerekre kaptunk hitelt) szval ezért nem válnak el anyámék mert nincs pénzünk de apám meg nem megy el....szval igy kell élnem, de már hozzá szoktam, de igy pl.. videozni akarnák mert van youtube csatornám, de nemtudok mert folyton ezmegy...apám elveszi a routert ha összeveszik anyámmal mert azt mondja "én vettem szoval ezt elveszem" stb.. ja arrol ne is beszéljünk hogy mennyire káromkodnak,ja igen énis káromkodok mert eltanultam és én 13 éves vagyok öcsém 10 növérem 16. szóval ez a történetem válaszba kérnék titeket mondjátok meg mit csináljak h eltudjak innen a faszba menni ja amugy most leszek 7.-ikes



2016. aug. 30. 01:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem hozzá rakni hogy anyám mindig megvédett régen apámtol 9-10 évesvoltam apám ököllel ütöt ha pl. öcsémmel összeverekedtünk pedig mindig öcsém jött nekem csak apám azt a faszt védte de még most is pedig öcsém már 10 éves nem h szolna neki áá nem engem akar verni még megse kérdezi h mitörtént....de most már eltudok futni elöle
2016. aug. 30. 18:06
 12/12 anonim ***** válasza:

#8


Ügy. Ügyem, ügyed, ügye, ügyünk, ügyetek, ügyük. Birtokos alak.


És igen, tanulni kell mint állat, de nem csak a 7. osztályban.

2016. aug. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!