Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért viselkedik így ez a lány?

Miért viselkedik így ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősünk, aki mindenkiben talál valami kivetnivalót. Most így végig gondolva, nem nagyon hallottam még tőle pozitív véleményt, senkivel kapcsolatban, főleg nem nőneműről. Ha valaki nincs jelen, rajta csámcsog, ha jelen van az adott illető, vele együtt próbál mást szapulni. Tőle harmincszor jobb tulajdonsággal megáldott nőket úgy szól le (persze mindenkit, csak a háta mögött), mintha bármi joga lenne ilyesmihez. Ráadásul a poén az egészben, hogy szóban forgó lány az, akinek a tökéletes közelében sincs a külseje/belseje. Kb 155 cm és 90 kg, aránytalan, igénytelenül öltözködik, alulművelt, alpári. 25 éves egyébként. Senki nem kíváncsi rá, így azt sem mondhatjuk, hogy azért csinálja, mert közönsége van. Akkor? :)
2016. szept. 1. 14:16
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Mert ő is tisztában van ezzel és jobban érzi magát attól, ha mások degradál. Sajnos nincsenek kevesen az ilyen szánalmas emberek.
2016. szept. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Mivel tudja, hogy nem rúghat labdába így próbál másokat is az ő szintjénél mélyebbre rántani -tudtuk nélkül- igy bizva benne, hogy ha valakit rondábnak,budosebbnek,hulyébnek állít be saját magánál, akkor ő jobb kategóriába ugrik...csak arra nem jött rá, hogy a szó elszáll a tett megmarad. Ha tényleg szebb és okosabb akar lenni masoknal, akkor fogyni, tanulni, olvasni kellene...de ehhez már lusta és igénytelen. Így marad a szájkarate.


Ilyen megkeseredett emberek mindig voltak és lesznek. És van is hasznuk. Az embert mindig emlékeztetik, hogyvhova nem szabad eljutni ... szellemileg,lelkileg.

2016. szept. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen külsőre, belsőre nulla csajok megnyilvánulásai abszolút nem érdekelnek, mert levegőnek nézem őket.


Egyébként kb. az lehet az oka, hogy azt tapasztalja, hogy szinte senki sem találja őt sem szimpatikusnak már ránézésre sem, pláne ha a szokott stílusában megszólal.


Egy átlag ovisnak is szimpatikusabb egy csinosabb, ezért jellemzően bőrében jobban érző fiatal nő, mint egy olyan dagadt, akiből árad a flusztráció.

2016. szept. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%

Na ezért rühellem a dagadtakat meg az igényteleneket, mert nem elég hogy külsőleg hányok tőlük még a személyiségüktől. Ez a liba is azért ilyen, mert egy lusta sz.r, akinek egyszerűbb szidnia a szebb okosabb vékonyabb lányokat, mint lefogyni, megfürdeni, tanulni... De nem baj, neki hidd el sokkal rosszabb mint azoknak akiket leszól :D

Én férfiként az ilyen rosszindulatú sertéseket nem is tartom nőnek, ha ő lenne az utolsó nőnemű ember a földön akkor sem kéne.

2016. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jav: személyiségüktől is.*
2016. szept. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Eleinte arra gondoltam, hogy csak az irigység miatt ilyen (nyilván az is közre játszik egyes esetekben), de például a férfiak megjelenésére miért lenne irigy? Nem is feltétlenül kell személyekre korlátozni ezt a szokást, elég, ha meglátja, hogy valaki új autót vett. Az az autó egy hulladék, akármiről van is szó. :) Lehet, hogy ez már kényszeres viselkedés. Ki lehet valahogy zökkenteni az ilyenből az embert, vagy magának kellene rájönnie, hogy ez így nem oké?
2016. szept. 1. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez csak rajta múlik, nem tudnád megváltoztatni ha nem akarja. De egyébként miért foglalkozol vele? Zárd ki az életedből az ilyet, meg sem érdemli hogy szóbaállj vele! Ha meg munka vagy egyéb ok miatt mindenképpen találkozol vele, akkor nézz át rajta, ne mesélj neki senkit, és ha valamit vagy valaki szidd akkor mondd meg hogy már nagyon unod hogy mindent csak kritizálni tud és nincs szükséged egy ilyen negatív emberre. És ez még igaz is, ezek az emberek, akik ennyire irigyek, rosszindulatúak és buták, ezek csak lehúznak, te sem leszel jókedvű és éppen ez a céljuk, mert ha mindenki más is utálva van kibeszélve akkor ők sem érzik saját magukat annyival sokkal szarabbnak, ez ilyen önbecsapás náluk, ami lehet hogy tudatos de végén már tudat alatt is működik és akarva akaratlan is csinálják. Ennek a lánynak, bár inkább a sértett koca kifejezést használnám rá, egy pszichológus meg egy hatalmas pofon kéne úgy első ízben, hogy ráébredjen hogy egy igénytelen dagadt rosszindulatú sz.rdarabot nem véletlenül nem szeret senki, ha boldog akar lenni akkor tennie kell érte, megemelni a hájas valagát és lefogyni, megfürdeni, elmenni tanulni nem másokat kritizálni... mert az utálkozók utálatot kapnak :D Tőlem legalábbis biztos azt kapna, kikészíteném porigaláznám ha egyszer meglátnám hogy másokat kritizál, nagyon nem tudom bírom elviselni a rosszindulatú embereket. Na mindegy kicsit belevittem érzelmeket is :D Csak a barátnőmre is rettenetesen irigy volt egy dagadt koca és állandóan bántotta szegényt, legebézte pedig telejsen normális átlagos alkata volt, neki meg rosszul esett. Na azt a tehenet pl felpofoztam, soha nem ütöttem meg lányt és nem gondoltam hogy idáig eljutok, de ő ki tudta hozni ezt, viszont nem bántam meg, utána elbőgte magát, és többet egyetlen rossz szót nem mert szólt a barátnőmre. Még nyalizott is neki... :D

Szó mi szó én ki nem állhatom a rosszindulatú irigy dagadékokat.

2016. szept. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kerülni fogom mindenképp, ha mégis muszáj lesz egy légtérben lennem vele, én is úgy látom, hogy az fog jönni, amiket leírtál. Felpofozni azért nem fogom, pedig megérdemelné. :D Megteszi majd más, bár az élet már pofozgatja.
2016. szept. 2. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!