Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti találkoztatok már pszichopa...

Ti találkoztatok már pszichopatával?

Figyelt kérdés
Próbált manipulálni? Érzéketlen volt? Hogy vetted észre hogy pszichopata? Légyszi írjatok le minden részletet, hogy én is felismerjem őket.

2016. szept. 10. 12:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Ezen az oldalon mindenki úgy gondolja, hogy találkozott már pszichopatával...

Nem találkoztam még eggyel sem. Találkoztam olyannal, aki bunkó vagy önző volt általában és az oldal felhasználóinak nagy része már kiabálná, hogy pszichopaták, de nem voltak azok.

2016. szept. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
11: lehet :) Majd ellátogatok egy pszichiátriára és érdeklődöm igazi pszichopatákról :)
2016. szept. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A pszichopata és a pszichotikus beteg nem ugyanaz :) ezt is csak orvos tudná megkülönböztetni (a pszichopaták büntethetőek, a pszichotikus betegek nem)
2016. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm a kioktatást egyik válaszolótól, nagyon okos ember lehetsz. Nem igazán érdekel mit gondolsz, de azért leírom, hogy igazam legyen.

Mindennap beszélgetek igazi pszichopatákkal, tudom milyenek. Amit te leírtál azt meg egy weboldalról gyorsan be lehet másolni. Rohadtul feleslegesen írtad le, de mint mondtam, sz.arok rá magasról.

2016. szept. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Chaosix

Azért, mert ezt ide írtad, nem lett igazad. Indulat áttétel és az utolsó szó nem egyenlő az igazsággal.

2016. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
63%
Nekem a férjem volt az (az orvosa mondta meg a diagnózist), 8 évig voltunk együtt, de ez a hosszú idő annak köszönhető, hogy végtelenül türelmes nő vagyok és megértő, minden hülyeségét elnéztem. Megütött egyszer, megcsalt, mégis mellette maradtam. Most válunk, mert még arra is képes volt, hogy szakítson velem, mert állítólag a szerelem nem alakult át mély szeretetté nála. Hiszen mély szeretetre nem is képes az ilyen ember. A megcsalás után még bocsánatot sem kért, sőt azt mondta, hogy nem bánta meg az egészet.
2016. okt. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
63%
Előző vagyok. Manipulálni nem nagyon próbált, de voltak titkos dolgai. Hitelt vett fel a tudtom nélkül, sőt volt olyan ügye, amit nem is tudtam meg, hogy mi volt. Amikor összejöttünk játékszenvedélye volt, dícséretére legyen mondva, ezen próbált változtatni. Több-kevesebb sikerrel.
2016. okt. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%

Chaosix

Mert nekem biztos annyira unalmas életem van, hogy majd weboldalakról fogok neked bemásolgatni pszichopatákról dolgokat. Pszichológiát tanulok és a nagybátyám is az szóval elég sokat szoktuk erről beszélgetni. Egyetemet végzett, csak tudja az ilyen dolgokat most akkor azt mondod, hogy hülye? Csak mert én tőle tudom az ilyen dolgokat. Kettő, én nem rosszból irtam neked azokat a dolgokat. Azt mondtam "jobban tennéd,ha tàvol tartanàd magad tőlük" szóval én csak a te érdekedben irtam le azt, amit tudok, hogy figyelj oda és ne essen bajod meg pszichopatákban főleg nem kellenne megbíznod. De ha te egy pszichopata áldozata akarsz lenni,aki majd jòl megkìnoz mit bánom én, te neked úgyis igazad van. Én meg nagybátyám meg hülyék vagyunk. Ugye? Na mindegy is, az ember csak jót akar a másiknak erre megvádolják hülyeségekkel. És veled mi a helyzet? Kitudja lehet hogy csak valaki idegbetegre mondod, hogy pszichopata pedig biztos vagyok benne,ha látnál előbe egy igazi elmezavarodottat még a skizókra is azt mondanád, hogy pszichopaták.. ember te biztos nagyon okos lehetsz;)

2016. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!