Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, mik egy férfi stílusje...

Lányok, mik egy férfi stílusjegyei?

Figyelt kérdés

2016. szept. 11. 20:04
 1/4 anonim válasza:
Mire gondolsz pontosan? Hogy mitol ferfi a ferfi?
2016. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a férfiaknak több kategóriájuk van.

vannak a repper csávók, ők letolt gatyában mászkálnak kosaras pólóval.

vannak a páva pasik, feszülős pólóban, beállított hajjal, gyantázott mellkassal, menő mobillal.

vannak a férfias pasik, akik fizikai munkát végeznek vagy edzenek, erős karokkal, természetes szőrzettel, esetleg szakállal, normális ruhában és nem járnak manikűröshöz és nem majmolnak csapatokat vagy együtteseket.

illetve vannak az entellekuell pasik, akik könyvmolynak néznek ki és állandóan csórók mert a diplomájukkal csak a seggüket lehet törölni.

2016. szept. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Te ritka buta vagy, már bocsi. Én egyik általad felsorolt kategóriába sem tartozom, csak annyi igaz rám, hogy erős kezeim vannak és szakállat hordok.
2016. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#2 Hát elég gáz lenne, ha csak ennyi fajta pasi-férfi-fiú lenne a világon. Nagyon csúnyán benézed te ezeket a jellemzőket. Nőként mondom, ha férfi vagy, akkor vagy önértékelési gondjaid van, vagy tényleg fingod nincs arról, hogy egy nő szemében mitől férfi egy férfi. Ha nő vagy, akkor hajjaj. Jaj neked, ha ezek alapján választasz :( Tudod, a viselkedésétől lesz valaki férfi! És nem arra gondolok, hogy fésülködik-e vagy sem. Lehet egy mindig tiszta és belőtt hajú, kozmetikushoz járó (mellesleg némelyiknek nagyon nem ártana!!!), mindig elegánsan a legújabb divat alapján öltöző férfi nagyon férfias és lehet egy borostás, kigyúrt, kemény-macsó pasi is hisztis kis nyifi-nyafi. A határozottság, hogy tudja mit akar és kiáll mellette. Hogy keményen megy az útján és nem térítheti el semmi a céljától. Hogy be meri vallani, ha valamitől fél. Hogy tiszteli mások véleményét és nem néz le senkit. Hogy ismeri a saját gyengéit és a másokét sem ítéli el. NAh ehhez kell erő. És hogy ezt piercing-el az orrában teszi, vagy kivasalt öltönyben,kopaszon vagy hosszú hajjal??? Ki nem szarja le! Itt már csak az a kérdés, hogy külsőleg melyik nőnek mi tetszik jobban! (Mellesleg én a tiszta, ápolt, inkább vékonyabb pasikat szeretem , és a szőrzetért sem vagyok oda :D A barátnőm meg ugyanezt, csak szőrösebb változatban :D :D)
2016. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!