Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Életképtelen lennék?

Életképtelen lennék?

Figyelt kérdés

Csendes, visszahúzódó vagyok, az arcom nem túl szép(teli van pattanással és kancsal is vagyok. Nincs egyetlen olyan barátom se, akivel tényleg mindent megtudok beszélni(olyan barát van, akivel tényleg jól elvagyok, meg szoktunk hülyülni). Barátnőm még nem volt, ugyan van aki tetszik, de nem mernék kezdeményezni. Tanulni nem nagyon szoktam, ettől függetlenül megvagyok 3-as - 4-es, de pl angolból hiába járok angol tanárhoz és hiába vagyok emg 3-as, ha egyszerűen érzem, hogy az érettségi nem lesz meg, mert nem tudok megszólalni sem, vagy ha igen akkor a mondatok helytelen lesznek nyelvtanilag. Nem vagyok az a hű de nagy menő, nem szoktam óra közben is végig beszélni meg hülyéskedni padtárssal, inkább csak "figyelek" az órára. Nem nagyon tudom mi szeretnék lenni a jövőben, határozatlan vagyok, nem tudom kimutatni az érzéseimet. Erősnek sem vagyok valami erős, ugyan nem vagyok gyenge, de pl osztálytársaim, aki valamivel vékonyabbak nálam és egyfolytában a kinézetükkel vannak elfoglalva van amelyik(2 a 10-ből) erősebb nálam. Szüleim meg vannak róla győződve, hogy az osztályban nekem van a legjobb testfelépítésem, meg erős vagyok. (pedig közel fele akkor izomzatom sincs, mint másik 2 osztálytársamnak.)Ha viszont cseszegetnek (akár szóval akár fizikailag) akkor ütök(noha nem erősen,, csak így egyet mellbe/vállba, emiatt egy páran noha viccből mondják, idegbetegnek találnak.). Nem igazán vagyok tehetséges semmiben sem és nem tudom mit kezdjek az életemmel.


18/F


2016. szept. 15. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el pcihológushoz.Megjegyzem angolból ha kimennél pár hónapra angol nyelvterületre simán megtanulnál folyékonyan beszélni.Ha tudok valamiben segíteni akkor nyugodtan írj.
2016. szept. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az érettségitől mindenki tart akit érdekel, kicsit jobban ráfekszel meg is lesz.

Sokszor azért látják tehetségtelennek magukat az emberek, mert nem próbálják ki maguk elég területen.

A jövőd építése fontos, szerintem vedd figyelembe, hogy mely tantárgyak mennek, majd nézz körül a munka világában, tájékozódj, hogy a Te képességeiddel mi a választék első körben (ami közel sem ilyen egzakt, és nincs kőbe vésve).

2016. szept. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint sok más ember. Semmilyen. Unalmas, normális, átlagos.
2016. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked legalább van olyan barát akivel lehet hülyülni. Hány cm magas vagy amugy?
2016. szept. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igazság szerint a töri meg az infó megy jobban, szóval arra tájt kellene keresgélnem.


175 cm vagyok.

2016. szept. 19. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!