Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Bejön nektek a zöldes...

Lányok! Bejön nektek a zöldes barna szemű pasik?

Figyelt kérdés
Meg kérlek írjatok egy ranglistát is hogy melyik az első szin ami nálad a bejövősebb.

#szem #szín #lány #Zoldesbarna
2016. szept. 18. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerinted a szem színe meghatározhat bármit is? Nem mindegy, hogy kék, zöld vagy barna?
2016. szept. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem ez alapján döntök :D

Ne legyél már hülye. Ha most azt mondják, h bejön nekik a szemszìned, rögtön bebeszéled magadnak h hú de jó pasi vagy, csak mert tiszta önbizalomhiányod van. Nem ezen múlik hidd el, hanem azon h emberre vagy egy vakondra hasonlítasz e jobban.

2016. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szerintem félreérttettétek mivel nem azért kérdezem mert en azt hiszem hogy szemszin alapján dönt egy csaj ..NEM!!! Csak kíváncsi vagyok arra hogy nektek melyik szin tetszik a legjobban egy fiún . Ennyi
2016. szept. 18. 08:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne hisztizz. Fogadd el, hogy ronda vagy ;D
2016. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Figyelj,feltettem egy kérdést. Elso ketto valaszolo nem a kerdesemre valaszolt mert felreertettek... erre most meg te josz hogy ne hisztizzek?? Honnan veszed hogy ronda vagyok?Ha az is lennek nem érdekelne hogy ronda vagyok. Es kiba**ottul nincs onbizalomhianyom.. sok okoskodo igen feltud ba**ni. Kerlek valaszoljatok mar a kerdesre.. nem vagyok kivancsi senki okoskodasara..
2016. szept. 18. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:

...és még puffog is, mint olajkályha 6-oson.


Figyelj, nekem nem jön be egyik se.

36/f

2016. szept. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mivel nem egy szemgolyóval járok, tök mindegy.


Van, olyan férfi, aki barna szemmel szép, van, aki kékkel. Látni kell hozzá az egész arcberendezést, a színeit.

2016. szept. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen.

A kedvenceim: a sotet szem szinek ferfiakon, foleg sotet barna.

A kek is tud szep lenni, de egy szimpla barna jobban bejon.

Lista:

1.barna/fekete

2.zold

3.kek

2016. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen ☺

Am:

Barna

Zöld

Kék

2016. nov. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!