Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy legyek egy érzelmes...

Hogy legyek egy érzelmes lányból egy hideg-rideg lány?

Figyelt kérdés

2016. szept. 19. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Nézz bestshockers-t meg bestgore-t. Ha meglátod, hogy az emberek miket művelnek (állatkínzás, gyilkosságok, szadisták) megedződsz lelkileg, nem kicsit.
2016. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy még érzékenyebb lesz, első válaszoló.
2016. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%

Ne legyél az. Csak mert túl retardált környezeted van.

Nem érzelmességedet, csak hozzáállásod kell megváltoztasd.

Kérlek írj rám, és segítek benne, ill segítek probléma megoldásban.

2016. szept. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél az!Csak depresszióba vagy más lelki problémába sodor.(Tapasztalat.)
2016. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok fiúban, viszont depressziós se lettem. Azért nem is mindig jó dolog, de alapvetően nem érzem rosszul magam, bár ez emberfüggő. Szerintem ez nem így működik hogy akarattal rideg emberré válsz, valaki vagy ilyen vagy olyan, na meg a környezeti tényezők is közrejátszanak, úgyhogy ezt nem hiszem hogy irányíthatod.
2016. szept. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj olyan amilyen vagy.. engem a körülmények rendkívül rideggé és érzéketlenné tettek de csak kívülről amit nem tudok szabályozni, már ösztönösen ilyen vagyok mindenkivel.. és most itt vagyok nincsenek ÚJ normális emberi kapcsolataim mivel mindenkit elüldöztem a régiekkel pedig előbb-utóbb megszakadnak a kapcsolatok..és én nem tudok hozzászólni egy emberhez.. szóval maradj olyan amilyen vagy..
2016. szept. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ridegnek gondolnak mások, pedig igazából nagyon is érzelmes vagyok, csak épp nem tudom kimutatni..És emiatt alig vannak normális emberi kapcsolataim. Akit nem ismerek jó ideje, azzal távolságtartó vagyok és emiatt a legtöbben rögtön elkönyvelnek antiszociális bunkónak. Miért akarsz te is ilyen lenni?
2016. szept. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mert túl jó szívem van, mindent a szívemre veszek, túl könnyen beleszeretek a fiúkba és csúnyán kihasználnak.
2016. szept. 19. 20:11
 9/14 A kérdező kommentje:
Pont hogy a túl sok érzelem sodor depresszióba. Évekig jártam pszichiáterhez.
2016. szept. 19. 20:14
 10/14 anonim ***** válasza:
Maradhatsz érzelmes, de próbáld meg kevésbé a szívedre venni a dolgokat.
2016. szept. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!