Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nyugtatók okozhatnak halucin...

A nyugtatók okozhatnak halucinációkat?

Figyelt kérdés

Régen sajnos drogoztam kb 4-5 évig, majd letettem..néha alvás közben akkor is rámjöttek nagyon furcsa érzések/megtapasztalások mintha tapogatna valaki,hangokat is hallottam ilyesmi...majd elmentek egy gyülekezetben ahol istenről beszéltek nekem, és hát ott sikerült lettenm a drogokat a drogok elhagyása után kb 1 évig még mindig jöttek rám ilyen dolgok (sokan a gyülekezetben azt mondták ,hogy ezek démoni támadások) amit már egyébként nem tudok kizárni teljesen az egyenletből. Aztán egy időre elmúltak a dolgok amiket lehet annak is tulajdonítani, hogy megtisztult a szervezetem.



Viszont mostanában eléggé stresszes vagyok, és beszoktam venni néha 1-2 esetleg több nyugatót ha már nagyon szakad a kötél akkor 4-et is ami nyilván betudható egy viszonylagos vissza esésnek is. A gyógyszer bevétele után amikor lefekszem kb 1-2 órával ma is jelentkezett a probléma (eddig egyszer sem) kb fél éve szedem sajnos így néha nem mindennapos szinten heti 1-3 alkalommal. És ezerrel kezdett el verni a szívem kb , és mintha szívrohamot kaptam volna stb és közben megint éreztem, hogy valami fogdossa a hátam..sokat olvastam démoni megtapasztalásokból, és ott is ezek levoltak írva tehát betudható annak is, és mivel ismerem istent is tudom ,hogy elérhető ez az állapot is sajnos amit elméletileg megszabadított bonyolúlt téma ez hagyjuk inkább. Tehát a kérdés adott szerintetek? 24f



2016. szept. 26. 03:58
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem akarok vallás háborút indítani, mivel én sem vagyok vallásos hanem csak szimplán hiszek istenben mert megszólított álmok stb formájában (amik viszont nem voltak halucinációk). Szóval elég furcsa történetnek tűnhet, de szerintem akár sokaknak tanulságos is lehet (bár nem azért írtam le).
2016. szept. 26. 04:05
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Alvás közben.

Tehát rémálmaid vannak.

Megesik.

Vagy még elalvas előtt?

Mert akkor pszichiátria...

Ne ilyen "démoni tamadasokba", vagy mibe kapaszkodj.

Nyilvánvaloan vannak problémáid az életben, azokat kellene megoldanod.

A nyugtatókról, altatókról meg állj le,mert rakattansz.

A drogos múltad miatt,különosen veszélyeztetett vagy ezügyben.

2016. szept. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez pontosan ígyvan.
2016. szept. 26. 04:48
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mik az problémáid az életben?
2016. szept. 26. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek itt démonok, de még Isten sem(nem azt mondom hogy egyáltalán nincs, de ezeket nem itt fogod megtapasztalni, az biztos, ez csak illúzió)

A tapasztalható dolgoktól jobban kell félni, az emberek az igazi gonoszak itt, ők ártanak egymásnak a legtöbbet. Próbálj meg a racionalitás talaján maradni.


A nyugtatóval meg bánj okosan, ha állandóan sokat veszel be, leszedál és rombol, biztos, hogy nem tesz jót. A megemelt adag ráadásul nem jó ötlet, hozzászokik a szervezeted.

Javaslom csökkentsd le, és ha tudod, idővel hagyd el.

- Azért idővel, mert ha rászoktál hogy pl 4-et is beveszel egyszerre, nem fogod tudni egyből letenni hirtelen, vagy nagyon rossz lesz. Folyamatosan csökkentsd, és ha rendben vagy, hagyd el, az lesz a legjobb.


A halucinációkkal kapcsolatban meg tényleg pszichiáter, ha nem egyszeri eset volt és nem marad abba.

2016. szept. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!