Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyek kedvesebb,...

Tinista kérdése:

Hogyan legyek kedvesebb, aranyosabb?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén hangzik, de elég fontos lenne. Nagyon bunkó vagyok az emberekkel és sajnos a barátaimmal is. Nem tudom mi van velem. Régen nagyon aranyos és kedves voltam. De amióta középiskolás vagyok megváltoztam. Most tizedikes vagyok és lassan 1.5 éve ez megy. Sok embert veszítettem már el ez miatt. Volt hogy bejöttem egy srácnak de azt mondta mivel bunkó vagyok inkább hanyagol, pedig halálosan bele voltam esve abba a srácba. (még most is) segítsetek. mit csináljak? hogy legyek mindenkivel kedvesebb?

2016. okt. 10. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Kedvesebb úgy lehetsz hogy mindig segitesz a körülötted lévőkön, akin látod hogy segítségre van szüksége. De vigyázz arra hogy ne rosszul gyere ki a helyzetből. Minnél többször segítesz másokon annál aranyosabbnak is fogsz tűnni.

Fontos: Soha ne legyél túl kedves, csak amennyire szükséges, mert majd mindig tőled várják a segítséget. :)

2016. okt. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Talán már meg is találtad a megoldást. Mègpedig azt , hogy magadba nèztèl kicsit, ès te is beláttad, hogy benned van a hiba. Ha már sikerült ezt belásd , ès kimondd , akkor magadtol meg fogod találni a megoldást.
2016. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mi. A. Franc.
2016. okt. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Ne azon leld örömödet, ha kicikizel/beoltasz valakit. Hidd el ezek nélkül is lehetsz "menő". Add önmagadat.
2016. okt. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Lehet hogy ez rád pont nem igaz ebben a formában, de én egyre többet tapasztalom. Nálunk van egy "ecsetfejű" srác és állandóan, kb minden nap ezzel szekálják. Pl: eltűnt a szivacs, erre megszólal valaki "tanárnő, ott az xy arca"... számomra az ilyen "poénok" undorítóak.... És azt hiszi ezzel lesz mókás gyerek.

Röviden: ne mondj olyat másnak ami neked nem esne jól.

2016. okt. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kezd magaddal a kedvességet, azután könnyen megy majd másokkal.
2016. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jó úton haladsz, mert ezek szerint ismered önmagad.

„Ezért amit szeretnétek, hogy veletek tegyenek az emberek, azt tegyétek ti is velük!" Ez egy idézet a Bibliából. Minden élethelyzetre bátran alkalmazható.

Az empátiás készség tanulható.

2016. okt. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
utolsó, lehet, hogy van bőven empátiája, csak simán egy bunkó gennydarab. Én is ilyen vagyok, tudom, hogy ezen nem változtathatsz. A környezeted annyira frusztrált téged, hogy szétroncsolódik az ember személyisége és utána már lehet belül bármilyen értelmes, kívülről akkor is egy büdös paraszt. Szedj össze valami hozzád hasonló bunkó faszt, aki elvisel, de ne engem, mert nekem nagyobbak az elvárásaim.
2016. okt. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
no offense, ez az igazság és csá
2016. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vegyél ehető aranyt és aranyosabb leszel, vagy ékszer is jó. Kedvesebb pedig úgy lehetsz ha nem vagy Antiszoc.
2016. nov. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!