Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pia, és szex együtt hogyan...

Pia, és szex együtt hogyan lehetséges? 23f

Figyelt kérdés

Tehát nem értem a dolgot, ha keveset iszok oké akkor még feláll, de amikor rendesen belendülök hiába tetszik a csaj hiába dugnám mint az állat egész egyszerűen nem áll fel a pia miatt, és már nagyon felhúz.


Ezért úgy döntöttem egyszer, hogy szerzek kamagrát de viszont arra is rávan írva, hogy alkhol mellé nem ajánlott (túlsok alkohol mellé), hát ittam elötte azért mert sehogyan nem tudtam elkerülni, és annyi volt az eredmény hogy tényleg egyből felállt amikor a csaj megcsókolt ,de nem éreztem hogy teljesen felállt volna ilyen 80%-os volt. Tehát valaki tudna segítséget nyújtani ebben? Tapasztaltabb férfiak tudom ,hogy valakinek akkor is feláll, ha leitta magát de nem vagyok alkoholista, hogy ennyire megszokta volna a szervezetem.



2016. okt. 10. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Én pontosan tudom !

Mondjuk ne igyál te ostoba gödény !

2016. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze nincs ahhoz hogy megszokod, mindenki szervezete másképp reagál a piára. Nem vagyok alkoholista, már két sörtől lelkesen éneklem a what is love ot, de 5 feles után is szalutál a katona - többnél meg nem tudom, filmszakadás.
2016. okt. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát ezaz..mivan ,ha az 5 10?
2016. okt. 10. 22:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát tíz feles után már én se állnék fel, nem csak a plimpli...
2016. okt. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Undorító vagy kérdező és azokat a "nőket" sem minősíteném szebben, akik veled olyankor még le is feküdnének
2016. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!