Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az én esetemben aki egy lúzer...

Az én esetemben aki egy lúzer egy örök vesztes csődtömeg egy nagy dupla nulla tömény szerencsétlenség az életre alkalmatlan az fejezze be az életét minél hamarabb!?

Figyelt kérdés

Mert az az igazság,hogy gyenge is vagyok a küzdésekhez ,harcolásokhoz egy lekvár de mégis ragaszkodok a saját magam életéhet pedig mindig csak vegetáltam az elmúlt húszon évben ,tízenévben legalábbis.


Ugyan nem érzem magamat jól de mégis félnék meghalni félek a haláltól is a kinzó fájdalmaktól göcsöktöl,szenvedésektől amik a haldoklás velejárói.

hányás hasmenés stb-k.



#gond #mentális #emberi problemak
2016. okt. 10. 23:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
62%
Ne sajnáld már magad ennyire. Moccanj meg és változtass.
2016. okt. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%

Valamikor sajnos az én kölköm is mondott hasonlót... Ekkor küldtem ki a szobájából az ágyból a laptopja lalól, hogy ébredjen fel és csináljon valami értelmeset! Nézzen szét a világban, hogy nála ezerszer xarabb sorsù emberek vannak!

(Nála használt. )

Néha az emberek jódolgukba "hülyülnek"bele...

2016. okt. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Jólvan Kedves Úram/hÖLGYEM!


hIGYJE EL ÉNNEKEM NEM LENNE A HELYEMBEN Ön sem ÉS EZ NEM JÓ DOLOG KÉRDÉSE!!!


Vannak olyan emberek sajnos akik jobb lett volna ha nem születtek volna meg mint énis

Csak ezt embrió korban csecsemő korban az édesanyám hasában nem tudhattam előre ,hogy én ilyen személyiségtípusú emberke leszek akik egyáltalán nem fog tartozni sehová sem.


És azt sem tudtam ,hogy ennyire nagyon ki fogok lógni a sorból és nem találom meg a helyemet az emberek közt.


Ha az ember tudja előre a sorsát hogy milyen életútat fog bejárni megélni akkor valószínűleg inkább meghal az anyja hasában és halva születik meg.

2016. okt. 11. 00:46
 4/18 A kérdező kommentje:

És igen eléggé nehéz dolgom van hogy ugye ezekkel a negatív emberi mentális betegségekkel meg a feltett kérdésemben részletezett dolgokkal élhetek együtt még meg nem halok vagy magamtól vagy elvisz a túlvilágra a másvilágra a rákos daganatos megbetegedés ,vagy agyérgörcs,agyvérzés,szívroham,szívinfarktus ,autoimmun betegség ,vagy akármi más.


És mind ezek mellett van egy ugyancsak nem normális családom(családtagjaim akik ugyancsak szívják a véremet).

2016. okt. 11. 01:00
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem azt mondom, h nem sajnalom , h feltehetoleg sok negativ dolog ert eletedben, de nem gondolod, h ez amit most csinalsz nagyon szanalmas, itt jajgatni ilyen intenzitassal az interneten. Megis milyen valaszt varsz a nagyszeru kerdesedre? Azt, h "igen, legyel ongyilkos", te megkoszonod a hasznos valaszt es azt teszed ?

Szerintem fogadd el sajat magad, es a sajat eletedet, es ne probalj masvalaki lenni, mint aki vagy, biztos talalsz pozitiv dolgokat a sajat eletedben is, csak nezopont kerdese, de ezzel a massziv onsajnaltatassal hagyj fel, mert ez aztan igazan ellenszenves.

2016. okt. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Én éppen az ,hogy szinte egész eddigi életemben mindig is megpróbáltam emberileg magamat adni és nem akartam hasonlítani pl-ul a kisebbségekre az etnikumokra vagy más népcsoportú emberekre!!! Éppen ez volt a baj és ez is most is és mindig is a jövőben is ezért fognak érni atrocitások és konfliktusok hogy én nagyon is másmilyen vagyok emberileg egy furcsa szerzet furcsa figura.


És nem bocsátkozok vitába mert hasznosak számomra az önök és mások véleményei is ha azokat segítő pozitív szándékkal írják a kommentjeiket a feltett kérdéseimre.

2016. okt. 11. 01:22
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Meg kell tanulnod, hogy ne erdekeljen masok velemenje, hogy ki mit gondol rolad, tovabba meg kellene valogatnod, hogy kinek a velemenyere erdemes adni, kiere meg nem. Aki nem tudja akceptalni, hogy nehany dologban sajatos vagy, annak a velemenyere valoszinuleg kevesbe kell adni...de mit ertesz az alatt, hogy mas nepcsoportokra hasonlitani etc. ezt abszolut nem ertem. melyik orszagban elsz, ha meg szabad kerdezni? Nem hinnem, hogy barki is elvarna, hogy egy masik nepcsoportra hasonlitsal, de nem ertem egyebkent mire akarsz ezzel kilyukadni.
2016. okt. 11. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Most arról akarsz meggyőzni minket, hogy nem érdemled meg a földi létet?


Mi meg arról győzködjünk, hogy de megérdemled?


Szóval vitatkozni akarsz?


Ha gyenge vagy vonulj be egy Buddhista kolostorba, legyél szerzetes, meditálj a múlandóságról, a vágyakról...


annak is van értelme, szerzetesekre igény van, politikusokra egyre kevesebb a kereslet.

2016. okt. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Ez az oldal tele vanbhisztis lúzerekkel, de önsajnáltatásban te magasan viszed a prímet. Ilyen hozzáállással nem is fog változni az életed.
2016. okt. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Nagyon fogod kapni az ívet ha itt rinyálsz.

Másnak is vannak/voltak problémái, tesznek az emberek a tiédre. Ők is egyedül oldották meg, talán még nagyobb nehézségeket mint amikkel te állsz szemben, neked is magadnak kell megoldani. Ha erre képtelen vagy, akkor keress egy pszichológust! De ez a siránkozás rohadtul ellenszenves, és nevetséges is. A hozzád hasonlóknak általában semmi igazán komoly baja nincsen, egyszerűen csak lusta és fafejű.

2016. okt. 11. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!