Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány cm-el jobb ha magasabb a...

Hány cm-el jobb ha magasabb a pasi egy csajnál?

Figyelt kérdés

176cm vagyok, és érdekelne, hogy ezzel a magassággal még érhetek e el egy olyan afféle kisugárzást a nőknél, hogy hű ezzel én összejönnék.

Illetve, hány cm-el jobb, ha magasabb vagyok egy nőnél?



2016. okt. 12. 15:10
 1/8 A kérdező kommentje:

*176cm vagyok, és érdekelne, hogy ezzel a magassággal még érhetek e el egy olyan afféle kisugárzást a nőknél, hogy hű ezzel én összejönnék?*

(Mondatvégi írásjel javítva)

2016. okt. 12. 15:11
 2/8 anonim ***** válasza:
simán. amugy ez abszolút emberfüggő
2016. okt. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan, 176 centivel egyáltalán, hogy jut eszedbe parázni a magasságodon? Ez teljesen átlagos magasság és köztudott, hogy a legtöbb csajnál 175 a lélektani határ, mert ennél már elég kevés lány magasabb, de ha elég jóképű vagy (ami egyébként is fontos), akkor meg a csajt akkor sem fogja érdekelni a magasságod ha veled egy magas (ha meg 7-10 centivel alacsonyabb akkor meg főleg, a magassarkú miatt), mert kompenzálni tudsz a helyességeddel (számtalan ilyen példát ismerek) és egy a lényeg: az átlag magasságod megvan. Hangsúlyozom kivétel mindig lesz, mert valakinek a 183 sem elég, szóval emiatt ne parázz. Na ez 173/175 alatt már annyira nem igaz, ezalatt már nem elég jóképűnek lenned, rengeteg olyan csaj lesz, aki csak azért utasít vissza, mert nem ütöd meg az átlag férfi magasságot. Lásd az én esetemet, hogy hiába vagyok jóképű, a 170 centim miatt kvázi esélytelen vagyok a társkeresésben, mert a csajok döntő többsége 165-170 között mozog és az én magasságomhoz már egyáltalán nem illenének (magassarkúról nem is beszélve), amit teljesen meg tudok érteni, ezért sem őket, hanem inkább magamat hibáztatom, amiért ilyen törpe maradtam.
2016. okt. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem is volt bajom vele, hogy 175-177 cm között mozogtam, csak mostanában a köreimben lévő pasik mindig azzal szekállnak, hogy milyen alacsony vagyok, és akkor ez miatt kialakult a fejemben egy ilyen bizalmatlanság, hogy húú, most akkor a csajok szemében is törpe vagyok, meg semmi esélyem náluk?
2016. okt. 12. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy, akkor tisztában van vele, hogy qvára mindegy, milyen magas vagy 175 felett (de ezt egy reális énképpel mindenki meg tudja magának objektívan ítélni), ha meg tök átlagos az arcod, akkor meg nyilvánvaló, hogy nem kellhetsz versenybe egy 183-186 centis pasival.
2016. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindegy, a mostani párom alacsonyabb 4 cm-rel, és nem mérvadó. :)


Volt már nálam sokkal magasabb (1,5 fej) pasim, na őt elég hamar kiraktam, mert fájt folyton felfelé nézni.

2016. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy van erre valamiféle ökölszabály? Apai nagyapám pl a maga 2 méteres magasságával a 145 cm-es nagyanyámat választotta.
2016. okt. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ostoba emberek szekálnak mást emiatt.Mellesleg ez az átlagmagasság.

Az erő ami számít a férfiassághoz.Hiába 2 méter a gyerek,fele olyam erős sincs mint egy 165 centis neandervölgyi

2016. okt. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!