Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ausztriában élők, milyenek az...

Ausztriában élők, milyenek az osztrákok (mentalitás, visselkedés stb)?

Figyelt kérdés
Az az igazság hogy rengeteg szélsőséges kommentet olvastam itt az osztrákokról. Akik kint élnek talán tudnának egy árnyaltabb nem fekete-fehér képet közvetíteni. Azért érdekel mert tervezek kimenni.

2016. okt. 14. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
2016. okt. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
En kint dolgoztam Becsben 3 evet es elmondhatom,hogy az osztrakok segitokeszek es normalisak. Ha a metron ralepnek a labadra vagy neked mennek veletlenul ok kernek elnezest.Nyilvan ha szezonba mesz dolgozni akkor a beledet is kikell dolgozni de hat a szezonmunka ilyen ez nem hovatartozas kerdese. A szerbek a legrosszabbak Becsben meg talan a torokok de a torokok inkabb nagykepuek ,hangoskodoak ,lenezoek de csak a szajuk jar. Persze mindenhol vannak kattantak nem csak Magyarban.
2016. okt. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
90%

ha egy külfölditől megkérded, hogy a magyar milyen szerinted rá fogsz ismerni?


nem tartom bölcs dolognak, az általánosítás alapján való megítélést..én amikor kijöttem(Ausztriától messzebbre) épp, hogy azon voltam meglepődve, hogy mennyi mindenben hasonlítunk, lehet, hogy ez az én hülyeségem, de ők is emberek mint mi, ugyanazokkal a rossz és jó szokásokkal


Le merem fogadni, hogy az az osztrák, aki kiegyensúlyozott, és nincs valami mentális problémája, arra rá fog illeszkedni az a közhiedelem(már ha van ilyen) miszerint a osztrák emberek kedvesek, jószívűek..de ha bekerülsz egy társaságba ahol mindenki nyomja a süket dumát, meg lenéz, akkor milyen véleménnyel legyen az illető?


nem lehet objektív maradni mivel mindenki a maga szubjektív világában él és erről még tudnék 100 oldalon keresztül írni, úgyhogy vége

2016. okt. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!