Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért néznek meg folyamatosan...

Miért néznek meg folyamatosan az emberek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, kezd nagyon idegesítő lenni. Szerintem egy tök átlagos srác vagyok, nem tartom magam se szépnek ( pedig sokan mondják hogy szép az arcom, de ezzel nem értek egyet mert olyan az arcom, mint akinek halott a lelke). Általában lányok néznek meg, de ez nem az a "dejópasis" nézés, hanem úgy néznek rám mint a véres rongyra. De amit furcsállok, hogy az miért van, hogy páran sokáig néznek, még akkor is ha észreveszem, mások meg ha rájuk nézek egyből elkapják a tekintetüket. Ez miért van?

2016. okt. 14. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy igen nagyon büdös vagy.
2016. okt. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát azt azért nem hiszem, mert ügyelek a higéniára, másrészt meg az utca másik végén nem éreznék :D
2016. okt. 14. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig csodálkozom az ilyen kérdéseken. Néznek, és akkor mi van? Nézz vissza, vagy egyszerűen sz.rd le.
2016. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert emberből vagy :D engem is mindig megszoktak nézni :D
2016. okt. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azt mondjàk hogy szép akkor nyilvàn nem hazudnak !Am meg azzal ne foglalkozz azokkal akik csunyàn néznek rád !Lehet hogy sok gondjuk van probléma stb és igy vetitik ki ràd !
2016. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!