Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tereljem el a gondolata...

Hogyan tereljem el a gondolataimat az öngyilkosságról?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nincs semmi és senki aki/ami boldoggá tenne. A barátaim átvertek, hazudtak, módszeresen hátbaszúrtak. A szüleim kezdetektől fogva, valamint az osztálytársam éveken át lelki és fizikai terror alatt tartottak. Senkiben nem tudok megbízni, mindenkivel távolságtartó vagyok. Nemrég próbáltam megismerni pár embert de csak ellöktem őket magamtól mert félek akárkit is a közelembe engedni.

Évek óta öngyilkosságon gondolkozom és egyszer majdnem meg is tettem. Én is tudom hogy nem ez a megoldás, de azt hiszem fájdalmat amit érzek, nem tudon elviselni..

Sok ember akivel találkozom csak bunkó meg kötekszik velem.. Belefáradtam hogy próbálkozzak bármiféle ismerkedéssel..


2016. okt. 24. 01:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Hali irj ram. #)
2016. okt. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Adj magadnak esélyt!

Ne próbálkozz, csak hagyd, megismerjenek kellő módon. Tudom nem engedsz embereket közeledbe, de ha megtanulod határt, nem lesz gond, csak jó emberekkel kell körülvenni magad.

Hozzáállásodon nagyon gyorsan kell változtatni.

Kérlek írj rám és segítek plusz szívesen megismernélek!

2016. okt. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem szabad feladni. Nekem is tönkretették a gyerekkromat, állandó lelki terrorban tartottak és megaláztak, de soha nem fordult meg a fejemben, hogy hülyeséget csináljak. Nem szabad kárt tenned magadban más aljas, gonosz, hulladék emberek miatt. Hidd el vannak jók is, nem túl sokan, de vannak. Amióta felnőttem ahol csak tudok kiállok az igazságtalanul, ok nélkül megalázott, bánatlmazott emberek mellett. Értékeld az életet és becsüld meg, mert túl értékes ahhoz, hogy szemét sz...háziak miatt eldobd magadtól.
2016. okt. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe az embereket, annyit se érdemelnek, hogy utáld őket! Én évek óta már csak állatokkal barátkozom, ők nem vernek át, nem használnak ki, eleinte furcsa, hogy nem válaszolnak ha beszélsz hozzájuk, de hozzá lehet szokni.
2016. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy kis hatalommal.


Pl. Watch Dogs


"Mi vagyunk a modern kor mágusai, csak kinyújtom a kezem az adatfelhőbe, és már az enyém..."


A YouTube találsz információt a játékról (gameplay)


A lényeg, hogy ne használj chet (csalást), és vedd meg, ne varezkodj.


Irány dolgozni.

2016. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!