Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti gondoltatok már az öngyilko...

Ókútyafáját kérdése:

Ti gondoltatok már az öngyilkosságra?

Figyelt kérdés

Alapjáraton nem vagyok depressziós, de ha történik valami, hirtelen depresszióba esek, akár kis dolgok miatt is. Ezekből általában gyorsan kijövök és optimistán "nézek előre". De mindig eszembe jut az Öngyilkosság. Ez nem normális ugye? Mert nem tenném meg. Max. akkor, ha nagyon magamba zuhannék és ha lenne "kéznél" egy biztos módszer, ami nem brutális, de még akkor sem szerintem.


És az benne a legszebb, hogy nem alakulnak olyan rosszul a dolgaim. Mégis rámtör sokszor a depresszió, ha valami rossz történik, és ilyenkor nem konkrétan de gondolok rá, eszembe jut az öngyilkosság (nem tervezem, csak eszembejut).



2016. okt. 24. 08:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki gondol rá, aki hajlamos a depresszióra. Keress valakit, akivel őszintén megbeszélheted a dolgaid.
2016. okt. 24. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Számtalanszor
2016. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha értenél pszichológiához, egyértelmű lenne, miért van ez nálad.

Optimistaként, realista helyett, ne csodálkozz ha megoldatlan gondjaid folyton kopognak akármi rossz történik veled.

Csak életed jó alakulása miatt nem vagy folyamatos mélydepresszióba, de ez szerencse idáig. Érdemes lenne kihasználni e időszakod változásra, mintsem megvárni rossz időket s öngyilkosságba kergetni magad.

Írj rám s segítek.

2016. okt. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Amint nehézségekbe botlom, mindig megfordul a fejembe, hogy az egész életének semmi, de semmi értelme. Persze, mikor nem vagyok beszűkült tudatállapotban, akkor nem vagyok ennyire borúlátó. Alapjában véve realista vagyok, többnyire racionálisan gondolkodom. Mégis hajlamos vagyok depresszióra és sokszor vannak szuicid gondolataim. Végül is, egy ember élete gyakran válik elviselhetetlenné. Mégpedig azért, mert carpe diem filozófiával nem lehet jövőt tervezni. Én így élek. Igyekszem minden napomban meglelni a szépet és felejthetetlenné tenni. Ugyanakkor nem tervezek előre, nehogy csalódjak, ha valami nem jön össze. Ez által, míg mások a kötelességeikkel vannak elfoglalva és mókuskerékben élnek, én igyekszem kitörni ebből a monotonitásból.
2016. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Életemben egyetlen egyszer, de akkor is nagyon el voltam keseredve és amúgy sem gondoltam komolyan.
2016. okt. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Mindenki gondol rá,aki olyan mint én.
2016. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én másra se gondolok.
2016. okt. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!