Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valamilyen pszichés zavarom...

Valamilyen pszichés zavarom lehet, hogy örökké magányos vagyok? Van párom, van egy-két barátom, és emberekkel foglalkozom, mégis mindig több és több szeretetre vágyom.

Figyelt kérdés

Annyira vágyom a szeretetre, és annyira egyedül érzem magam, hogy már az udvarlóknak is pozitív jeleket adok vissza, hogy ne veszítsem el őket (félrelépni ugyan eszem ágában sincs).

Nem értem, miért érzek így...


2016. okt. 26. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el, hogy a számodra legfontosabb emberektől megkapod-e a szeretetet.
2016. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ritkán találkozom a barátaimmal, és beszélni is ritkán tudunk - az elmúlt években inkább csak a tudat van támasznak.

Párommal sem tudtam összeköltözni, távkapcsolatban élünk, havonta néhány alkalommal jut egy kis időnk egymásra.

Fizikai akadály tehát mindegyik emberi kapcsolatban fennáll.

Én pedig már úgy gyűjtögetem a szeretetcseppeket mindenhonnan, mint a méhecske a nektárt. Csak már kezdek átlépni egy határt azzal, hogy lassan idegen férfiakkal szervezek programokat a magányos óráimra (nők nem barátkoznak velem).

2016. okt. 26. 15:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tök természetes férfiaktól, nőktől egyaránt, hogy ha úgy érzik, hogy nem kapnak elég szeretetet, megbecsülést, törődést párjuktól, akkor kitekintgetnek.


Egy egészséges felnőtt ember számára félmegoldás az, ha olyan párja van, akivel csak távkapcsolata van. Nő, még könnyeben érezheti ilyenkor, hogy nem becsülik kellően.

Ha komolyan veszünk egy nőt, akkor tényleg nem ügy érte a világ másik felére sem költözni sem.

2016. okt. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!