Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy annyi ember...

Miért van az hogy annyi ember nyavajog itt hogy magányos és nincsenek barátai de ha az ember beszélni próbál vele mert mondjuk hasonló helyzetben van akkor még csak válaszra sem méltat a kérdező?

Figyelt kérdés
Ezt valahol nem értem. Akkor minek sír itt? Azt várja hogy pátyolgassák a lelkét vagy mi? És oké értem én hogy nem mindenki akar neten barátkozni, de most könyörgöm aki fél oldalt teleír azzal hogy mindenki utálja és nem jár sehova, az mégis hol máshol akar?

2016. okt. 27. 20:07
 1/4 piriiiii ***** válasza:
Hogyhogy hol máshol akar?
2016. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ha nem jár sehova és ahol van ott utálják? Akkor hol máshol akar barátkozni? Otthon a sarokban a pókkal?
2016. okt. 27. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, azt várja, hogy pátyolgassák. A legtöbb ilyen csak sajnáltatni akarja magát.
2016. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írj nekem! Én válaszolok. :))
2016. okt. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!